Základní škola a Mateřská škola Nečín, okres Příbram 

  Oficiální stránky Základní školy a Mateřské školy v Nečíni, okres Příbram

 

Stalo se ve sportu:

Nečínská míle žáků I. stupně 18. 9. 2012

Také letošnímu závodu přálo počasí. Jako každý rok padl i nějaký ten třídní rekord! Gratulujeme a děkujeme všem za své maximální osobní nasazení! Výsledky... Rekordy... Fotogalerie...

26. 6. Olympijský den

Celkem bylo rozdáno 164 medailí v 55 disciplínách. Chcete znát disciplíny a jejich vítěze? Prohlédněte si fotogalerii. Za její zpracování děkuji J. Hájkovi a F. Davídkovi.

21.6. Klání 3 škol ve volejbalu dívek a kopané chlapců

Oba naše týmy obhájily pozice z loňského roku: hoši porazili těsně Kamýk 2:1, N. Knín 4:1 a zvitězili. Dívky skončily opět třetí, první místo získal tým dívek ZŠ N. Knín

19. 6. Florbalový turnaj ZŠ Kamýk

Turnaj nemohl být dohrán pro průtrž mračen. Naše týmy stačily porazit Hbity - kluci 8+9 4:0 a děvčata 3:0. Turnaj měl být důstojnou rozlučkou s hráči Junkem a Šedivým, kteří patřili k oporám naší současné zlaté generace. Hoši děkuji!!! Foto zde...

14.6. Atletická všestrannost

Tým ZŠ Nečín 1. a 5. třídy se umístil na okrsku na 3. místě, 4. třída na 4. Foto zde...

1.6. Otevřené mistrovství škole ve florbale

Akce se letos zúčastnilo 8 týmů a navzdory větrnému počasí vládla báječná nálada. Bylo pěkné vidět hrát naše budoucí naděje, současné hvězdičky i bývalé žáky i hosty takto pospolu! Zde jsou výsledky ve skupinách a play off, červeně sestavy a konečné pořadí:

LOS

 

1

2

3

PT.

SKÓRE

POŘADÍ ve sk.

NAS. C

KONEČNÉ POŘADÍ

B1

OPRAVÁŘI

3:1

6:0

0:0

7

9:1

1

C1

2 (Čech, Hůla, Junek, Šofrle)

B2

PLAVČÍCI

1:3

0:2

2:1

3

3:6

3

C3

5 (Plavec F., Horký, Tesárek, Černý)

B3

RETARDI

1:3

0:6

1:2

0

2:11

4

C4

7 (Salinger, Rambousek, Sklenář, Chýla)

B4

PRŮMKA LOOSERS

3:1

2:0

0:0

7

5:1

2

C2

1 (Sklenář, Livora, Mann, Holeček)

LOS

 

1

2

3

PT.

SKÓRE

POŘADÍ

NAS. D

 

A1

PAŘMENI

7:1

1:3

4:1

6

12:5

2

D2

4 (Kičinka, Král, Poláček, Budínský)

A2

SIMPSONS

1:7

1:2

0:4

0

2:13

4

D4

8 (Plavcová, Konvalinka, Jelínek, Muzikář)

A3

UMENI

3:0

3:1

4:0

9

10:1

1

D1

3 (Moudrá, bratři Malí, Břížďala)

A4

PRDELKY

0:3

2:1

1:4

3

3:8

3

D3

6 (Budínská, sestry Matějkovy, Košařová)

 

 

 

 

 

 

 

 

Play off:

SEMIFINÁLE:

C1:D2 3:0, D1:C2 0:1N,

O 7.: C4:D4 1:2N, O 5.: C3:D3 1:0N, O 3.: UMENI:PAŘMENI 2:1N,

FINÁLE: OPRAVÁŘI:PRŮMKA LOOSERS 2:3N

Skutečným mistrem školy je až pátý tým Plavčíků, týmy před nimi jsou kombinované - nejsou složené pouze ze současných žáků školy.

Zvláštní poděkování patří Petru Burianovi za pomoc při organizaci a všem za účast, povzbuzování a pohodu!

Petr Tyrmer

4.5. Skončil 8. ročník NFbL

Tento ročník vejde do historie jako nejvyrovnanější ze všech. Finále rozhodoval až 7. zápas, který pro sebe rozhodli Patrik Junek s Honzou Šedivým. Uvedení borci ovládli i individuální soutěž o nejlepšího obránce, resp. útočníka. Druhé místo zbylo na Jakuba Gregora a Lukáše Malého. Bronz lehce ve 3 zápasech vybojovali Jacob Micka s Mírou Drdou. I boje o další místa byly těsné, více ve statistikách (xls). Termín vyhlášení ligy: dosud nestanoven.

Petr Tyrmer

26.4. Okresní kolo ve volejbale dívek

Náš tým složený ze žákyň 8. a 9. ročníku skončil na 5. místě ve skupině hrané na 1. ZŠ Příbram.

24.4. O pohár ministra školství ve florbale Praha

Po vítězství nad Mladou Boleslaví - Kosmonosy 3:2 a porážce od Městce Králové 2:5 jsme se se soutěží rozloučili se vztyčenou hlavou. Protože tým Kosmonos zdolal Městec 4:2, všichni měli stejně bodů a rozhodovalo skóre, to jsme měli horší. Do dalších bojů postupoval Městec, turnaj nakonec ale ovládla Rudná a Dvůr Králové, kteří postoupili do TOP 10 západu. Vzhledem k tomu, že jsme opět měli vylidněnou střídačku, tak se kluci ve dvou dvacetiminutových zápasech museli vydat ze všech sil. Sestava: v bráně Čech, obrana Micka, Šofrle nebo Drobný, záloha Junek, útok Drda (3 branky) a Malý (2 branky). Díky a mnoho úspěchů v další sezóně.

 Petr Tyrmer

19.-20.4. O pohár ředitele ZŠ Nový Knín

19. dubna se uskutečnil turnaj chlapců 6. a 7. tříd. V konkurenci týmů z dobříšských škol, Kamýka a domácích kluci brali bronz. Turnaj odehráli ve složení Horký, Šofrle, Tesárek, Král, Plavec F. a Plavec V.

20. dubna se uskutečnil turnaj žáků 1. stupně, do kterého byla přijata i naše děvčata. Kluci skončili čtvrtí, děvčata pátá, mnozí však odehráli svůj první turnaj. Sestava dívek: Drdová, Matějková, Kičinková, Plavcová M., Kozohorská E., Petrlíková, Hořejší. Chlapci hráli ve složení Rambousek, Salinger, Budínský, Váhala, Velebil, Muzikář, Sklenář, Konvalinka.

Chtěl bych poděkovat pořadateli, že nás po turnaji, jako obvykle, nechal trénovat.

J. Evan, P. Tyrmer

McDonald´s cup v kopané - první stupeň, okrskové kolo Dobříš

3. místo ze 7 účastníků.

15.4. Pochod "Krajem žuly a jalovců"

Pochod byl po dvaceti letech obnoven. Z nabídky tras si nejvíce účastníků vybíralo 7 km, 10 km nebo 15 km pochod. Přestože počasí příliš nepřálo, zúčastnilo se 65 turistů. Zdrávi došli! Leták zde (doc)

OZ ŽP, TJ Sokol a ZŠ a MŠ Nečín

30.3. NFbL těsně před koncem

Více zde

22.3. O pohár ministra školství ve florbale - děvčata - 5. místo

15.3. O pohár ministra školství ve florbale - hoši - 1. místo

Okresní kolo na Dobříši se uskutečnilo za účasti 16! týmů škol celého okresu. V naší skupině jsme se utkali s Jiráskovými sady (6:3) a starými známými 1. Dobříší (4:3) a N. Knínem (4:0). Tak jsme díky tomuto "nalosování" do sk. A vyřadili všechny školy, které za poslední léta slavily nějaké úspěchy v tomto sportu a mohli jsme se v semifinále těšit na vítěze skupiny B. Tím soupeřem byl tým ZŠ Jince (7:1). A bylo tu finále s vítězem prolínačky skupin C a D - GaSOŠE Sedlčany. Soupeř byl houževnatý a pohyblivý, zápas skončil 3:3 a rozhodovala dovednostní disciplína - 3 nájezdy. Šedivý a Junek proměnili a protože soupeř gólmana Gregora nepřekonal, stali jsme se prvními a možná i posledními :-) vítězi této soutěže. Díky Kubo, Jacobe, Honzo, Páťo, Lukáši, Míro, Dane, Peťo a Hansi za vzornou reprezentaci naší malé školy! Zvláštní poděkování GaSOŠE za svezení domů, turnaj se totiž protáhl! Foto... Více na http://www.mladeznickyflorbal.cz/turnaj/detail/335. Postoupili jsme do tzv. eliminace, která se bude konat 24. 4. v hale Na děkance v Praze od 9:00. C

Petr Tyrmer

16.2. Krajské kolo Orionflorbalcupu chlapců 8. a 9. ročníku

Po neuvěřitelných zdravotních lapáliích (rozpad celého útoku) jsme rádi, že jsme neskončili poslední, ale 10. z 12. Prakticky jsme bez střídání sehráli tři vyrovnaná utkání. Ve skupině jsme podlehli Kutné Hoře 1:3, s Ml. Boleslaví jsme hráli 1:1 a s týmem Králova Dvoru 2:3. Kluci bojovali doslova na krev. Děkuji za vzornou reprezentaci!

Petr Tyrmer

12.1.2012 Orionflorbalcup Sedlčany: dívky 6. a 7. tříd na svém prvním turnaji třetí!

Turnaje se zúčastnilo 6 týmů, které byly rozděleny na dvě skupiny, z nichž dvě družstva postupovala. Na soupisce ZŠ Nečín byla zapsána Budínská Sára (gólmanka), Matějková Nikola, Matějková Aneta, Košařová Theodora , Kozohorská Adéla, Krahulíková Gabriela a Plavcová Miloslava. Po vyčerpávajících výkonech a velké bojovnosti obsadila naše děvčata krásné třetí místo. Ve skupině děvčata porazila Chlum 2:0 a podlehla Kosově Hoře 4:8, v semifinále neuspěla proti budoucím vítězkám ze 2. ZŠ Sedlčany 0:6. V boji o třetí místo si spravila chuť na domácím týmu GaSOŠE 1:0. 2 branky vstřelily A. Matějková a Košařová, 3 Kozohorská. Výsledky ve fotogalerii zde... (Budete-li pozorní, najdete v nich chybičku :-)


Josef Evan

11.1.2012 Orionflorbalcup Sedlčany: hoši 6. a 7. tříd nepostoupili ze skupiny!

Na turnaj dorazilo ještě o 3 týmy více než do Neveklova, tedy 12. Rozlosovány byly do čtyř tříčlenných skupin. Hráli jsme 2 zápasy po 12 minutách ve hratelné skupině se ZŠ Chlum a Kosovou Horou, v obou jsme však podlehli 0:2. Ze skupiny postupovali první dva, na náš tým zbylo na skóre 10. místo. Herně mezi týmy příliš velký rozdíl nebyl. Kromě neproměňování šancí!Možná také máme trochu horší kondici a chybí rozvaha při zakládání akcí. A užší kádr. V brance dobře zahrál Horký, na liberu F. Plavec, v poli Salinger, V. Plavec, Poláček, Šofrle, Tesárek a Hájek. Tabulky a fotogalerie...

9.1.2012 Orionflorbalcup Neveklov: hoši 8. a 9. tříd obhájili titul mistra okresu!

Zápasy ve skupině tentokrát sloužily k rozehrání a k nasazení do pavouka play off. Naopak podobně jako loni nám stačilo pětkrát zvítězit. Hrálo se 2 x 10 minut. Sestava: gólmani Micka (v 5 zápasech obdržel 3 branky a udržel tři čistá konta), Drobný (nastoupil na 7 minut, čisté konto), Gregor (vychytal nájezdy v semifinále), v poli nastoupili Junek (kapitán), Šedivý, Gregor, Drda, Malý. Střídali Vaněček a Čech. Jako obvykle byl první zápas proti N. Knínu, ale tentokrát s neobvyklým výsledkem  3:0 (branky Junek, Drda, Šedivý). To kluky uklidnilo a 1. ZŠ Dobříš smetli 6:0 (Šedivý 3, Junek 2, Malý). Pak ale přišla sedmizápasová pauza a nekonečné čekání na čtvrtfinálového soupeře. Kluci vychladli a zdatní a urostlí soupeři z I. ZŠ Sedlčany nás potrápili a o výsledek 1:0 (Gregor) jsme se třásli. Soupeř nás unavil a za dvacet minut nás ve čtvrtfinále nás čekal podobně hrající soupeř ze 7. ZŠ Příbram. V základní hrací době nebylo rozhodnuto, až osmá! série rozhodla (Šedivý, Malý, rozhodující nájezd Malý). Finále jsme odchodili, protože následovalo hned po semifinálovém dramatu! Soupeř byl sice odpočatý, naštěstí ani on nenašel recept na náš presing a příliš se nedostával ze svého obranného pásma. Postupně jsme si vybojovali náskok a na snížení jsme ihned odpověděli a výsledek ubránili: 3:1(Drda 2, Malý). Pět vítězství a skóre 16:3 je vynikající, ale problémem může být úzký kádr, nedáme dohromady dvě formace na střídání. 16. února nás čeká kraj, předem děkujeme za podporu! Více ve fotogalerii, ještě jedné fotogalerii a na stránkách pořadatele www.oaneveklov.cz  a v oficiálních výsledcích.

Petr Tyrmer

20.12. Přípravný turnaj I. ZŠ Dobříš

Náš tým chlapců dosáhl v posledních letech značných úspěchů a pokračuje v pohledné aktivní útočné hře. Herně jsme ostatní týmy převyšovali, slabinou je nestabilní výkon gólmanů. Po výsledcích 2:3 s Novým Knínem, 7:3 s I. ZŠ Dobříš a 5:2 s II. ZŠ Dobříš znovu "jen" 2. místo. Sestava (vstřelené branky): gólman Drobný, obrana: Vodička, Micka, útok: Junek (9), Malý (2), Šedivý (1), Gregor (2). Věříme, že loňský titul mistra okresu se nám podaří obhájit, 9. ledna se o to v Neveklově pokusíme.

9. 11. florbalový turnaj O pohár hejtmana pro žáky I. stupně

Také letos se turnaj konal za účasti 13 týmů v Příbrami na ZŠ Školní. Maše skupina vůbec nebyla jednoduchá, náš tým se postupně utkal s I. ZŠ Sedlčany (1:3 po vyrovnaném průběhu, rozhodly individuální chyby v obranné hře a neproměňování šancí), se ZŠ Bří. Čapků (bezproblémových 6:0), a se ZŠ pod Sv. Horou (1:2, tentokrát nám vítězství vzaly dvě slepené chyby gólmana). Postup do finálové skupiny si zaslouženě vybojoval tým Sedlčan. Vítězem a postupujícím byl nakonec tým ZŠ Březové Hory. Sestava (nicknames), vstřelené branky v závorce: gólman Rambo, obrana: Sali (1), Mjúzik, Kapr, Milu, útok: Denda (5), Váhy (1), Konva, Kubík (1), Růža, Filda. Naši mladí budou mít šanci příště, 9 z 11 členů týmu může být ve hře!

24. 10. Florbalový turnaj O pohár ředitele ZŠ Nový Knín

Turnaje se zúčastnil tým 1. žáků stupně, který skončil na 4. místě a děvčat 6. a 7. třídy, která se umístila o jednu příčku lépe. Vítězem se stala Dobříš, tým Knína A byl druhý, Knín B pátý.

18. 10. Malá kopaná - okresní kolo

Fotbalové mužstvo Základní školy Nečín  neboli  Mužstvo Výkyv - domnívám se, že je to název, který naše hráče vystihuje - hrálo ve složení Malý Lukáš, Burian Petr, Čech Jan, Drda Miroslav, Micka Jacob, Gregor Jakub, Drobný Petr, Tesárek Josef, Šedivý Jan, Junek Patrik, Vodička Dominik. Kluci pokračovali v trendu zápasových výkyvů i v okresním finále v Příbrami. Tam dokonce přidali i minutové výkyvy v rámci zápasu.

V prvním zápase narazili na I. ZŠ Sedlčany. Dá se říci, že jsme byli lepším týmem, nebýt 2 minut na začátku druhého poločasu, kdy jsme po neuvěřitelných hrubkách dostali 3 góly. Podařilo se snížit na rozdíl gólu, ale závěrečný drtivý nápor Sedlčany s podporou rozhodčího ustály. Zápas skončil 4 : 5.

Ve druhém zápase naše mužstvo čekala  1.ZŠ  Příbram. Celý zápas jsme byli lepším týmem, ale nepodařilo se překonat jejich vynikajícího brankáře. O naši porážce rozhodla náhodná střela a v závěru nešťastná hlavička do vlastní sítě. Zápas skončil 0 : 2, ale stydět jsme se nemuseli.

Ve třetím zápase, proti 2. ZŠ Příbram, podali hráči odpovědný výkon a silného soupeře deklasovali  6 : 2. Cením si výkonu brankáře Honzy Čecha a mile překvapil Petr Drobný v poli. Nedá se říci, že bychom zklamali, ale faktem je, že finále jsme si nezajistili v prvním zápase. Škoda. Nikdo z hráčů vyloženě nezklamal, ale mnozí mají na víc. Především je nutné, aby se zamyslel každý sám nad sebou. Tím chci říci, že by si měli odpustit řečnění , kritiku rozhodčího a především nemístnou kritiku mezi sebou. Děkuji jim za dobrou reprezentaci školy. Výsledky...

Mgr. Ladislav Trojan

13.10. Malá kopaná

Družstvo ve složení Šedivý, Junek, Vodička, Drobný, Malý, Drda, Gregor a Tesárek obsadilo v okrskovém kole v Dobříši druhé místo, tímto hoši postoupili do okresního kola 18.10.

4. 10. Atletický čtyřboj družstev

Naši starší chlapci skončili na 10. místě, děvčata až 14.

29. 9. 2011 florbalový turnaj O nečínský poklad, 6. ročník

Kategorie 6. a 7. třída: Náš tým hrál ve složení Tesárek, Horký, Plavec F., Šofrle, Poláček a Plavec V. Hoši dokázali zremizovat pouze zápas s Novým Knínem 1:1, s I. ZŠ Dobříš prohráli 1:4, s Kamýkem 0:3. Hlavním důvodem bylo, že hoši nestačili fyzicky, utkání se hrála na 2x6,5 minuty. Vítězem se stal Kamýk, 2. N. Knín a 3. I. ZŠ Dobříš. Naše 4. místo je historický výsledek: je to poprvé od založení florbalového týmu v roce 1999, kdy skončila naše chlapecká reprezentace na turnaji poslední!

Kategorie 8. a 9. třída: Tým, ve složení Drobný, Čech, Drda, Gregor, Šedivý, Malý, Junek potěšil. Pominu-li B tým N. Knína, který neuhrál ani bod se skóre 0:14, tak zbylé souboje byly vyrovnané, týmy Knína A, Nečíně a Dobříše nasbíraly 6 bodů. Bohužel pro nás jsem určil jako rozhodné celkové skóre, tak bedničku s pokladem bral Knín. Ze vzájemných zápasů měl lepší skóre náš celek. Třetí skončila Dobříš. Naše zápasy: s N. Knínem A 2:0, s N. Knínem B 3:0 a porážka s Dobříší 2:3 (gólman neměl den). Přeji více štěstí v okresním kole! Fotogalerie...

Petr Tyrmer

27. 9. 2011 Atletický čtyřboj v Příbrami

Nečínská míle 2011

Letošnímu závodu přálo počasí. Zúčastnili se ho všichni žáci 1. stupně a 11 žáků druhého stupně. Padly 2 rekordy, oba v kategorii děvčat. L. Drdová překonala svůj loňský rekord a M. Plavcová přepsala rekord děvčat na 1. stupni. Gratulujeme a děkujeme všem za své maximální osobní nasazení! Výsledky... Rekordy... Fotogalerie...

Florbalový turnaj na Duháči v Kamýku 29.6. 2011

1. stupeň: 1. Nečín (10b.; 3 vítězství -1 remíza -0 porážek), 2. Dobříš, 3. N.Knín, 4. Kamýk, 5. D. Hbity (sestava: v bráně Velebil - obrana Kozohorská, Plavec - záloha Jílek (nejlepší střelec turnaje), Salinger - útok Budínský, Plavcová, Váhala)

2. stupeň: 1. Dobříš, 2. N. Knín, 3. Nečín (7b.; 2 - 1 - 1), 4. Kamýk, 5. D. Hbity (sestava: v bráně Gregor, obrana Nováček, Sklenář (Gažák, Drda, Micka), záloha Šedivý  nebo Junek, útok bratři Malí ( D. Hájek, Káš, Čech)

Turnaj ve volejbalu a kopané partnerských škol 28. 6. 2011

Volejbal děvčata: 1. Kamýk, 2. N. Knín, 3. Nečín

Kopaná chlapci': 1. Nečín, 2. Kamýk, 3. N. Knín

14. a 15. 6. Letní turnaj dvoučlenných družstev ve stolním tenisu

                         žáci:                                                              žákyně:

1. Lukáš Malý – Jan Šedivý                              1. Sára Budínská – Nikola Špačková

2. Martin Káš – Petr Sklenář                             2. Ladislava Drdová – Aneta Matějková

3. Michaela Moudrá – Petr Moudrý                  3. – 4. Adéla Matějková – Kristýna Nováková

4. Jaroslav Gažák – Jaroslav Hájek                              Theodora Košařová – Nikola Matějková

5. Václav Plavec – Petr Poláček

6. Jan Čech – Dominik Hájek

Fotogalerie z dekorování vítězů...

Josef Muzikář

9.6. Atletická všestrannost 1. st.

Žáci 1. až 5. třídy se zúčastnili atletických závodů v Dobříši. Okrskového kola se dále zúčastnily obě dobříšské ZŠ, Višňová a Stará Huť. Soutěžili v těchto disciplínách: skok daleký, hod kriketovým míčkem, běh na 60 m a vytrvalostní běh - dívky 500 m, chlapci 800 m. Děti do soutěžení vložily všechny všechny své síly i celé srdce. Oficiální výsledky týmů tříd. xls  a ofocené výkony našich jednotlivců: 1.jpg, 2.jpg , celkové výsledky okresu Příbram.

31.5. 2011 Otevřené mistrovství školy ve florbale

 

No Name

XY

Vetchoši

Pásci

Body/skóre

pořadí

No Name

 

0:1

4:0

3:0

10

1

 

2:1

5:0

2:0

16:2

XY

1:0

 

1:2

1:1

6

2

1:2

 

1:1

4:0

9:6

Vetchoši

0:4

2:1

 

1:2

5

3

0:5

1:1

 

2:1

6:14

Pásci

0:3

1:1

2:1

 

3

4

0:2

0:4

1:2

 

4:13

No Name: Čech, Junek, Malý L., Negru, XY: Gregor, Šedivý, Jelínková, A. Matějková, Vetchoši: Tesárek, Poláček, Micka, Plavec V., Pásci: Horký, Plavec F., Jílek, Salinger .

Petr Tyrmer

17. a 19. 5.: O pohár Rozhlasu

Soutěže žáků 6. a 7. tříd proběhly 17.5., děvčata byla v Příbrami, chlapci v Dobříši. V tabulce jsou uvedeny započítávané výkony. Pozoruhodný je čas dívčí sprintérské štafety a hod Lukáše Malého. Tyto výkony patřily mezi tři nejlepší! Děkujeme za bojovný výkon! Foto...

Chlapci 8. a 9. třídy závodili ve čtvrtek. Stejně jako mladší absolvovali štafetu, sprint, dálku a výšku. Namísto míčkem vrhali koulí. Vytrvalostním závodem bylo 1500m. Ve složení Gažák, Nováček, Negru a Šedivý měla štafeta čas 34,5s. Ve sprintu se započítal dvakrát čas 8,5s, jehož dosáhli Negru a Sklenář. 1500m uběhl za 5´05´´ Junek, 20s za ním skončil Gažák. Ve výšce se nejvíce dařilo Nováčkovi (152cm) a Gažákovi (148cm). V dálce se nepodařilo přeskočit hranici čtyř metrů: Junek 380cm a Drobný 386cm. Koule dolétla nejdále Nováčkovi - 9,99m, Šedivý vrhnul 9,12m. Ve všech kategoriích se naše družstva umístila v rámci okresu Příbram na solidním 12. místě, což je nejlepší výsledek malé vesnické školy.

Josef Evan, Petr Tyrmer, Jaroslav Červenka

 

NFbL 2010/2011

6.5. byla dohrána liga a vše podstatné naleznete zde: Nečínská florbalová liga 10-11 xls

27. a 28.4.2011 McDonald´s cup žáků 1. stupně v malé kopané

Žákům 1 až 3. ročníku utekl postup velmi těsně, skončili 3. ze 7 týmů za dobříšskými školami. Žáci 4. a 5. ročníku obsadili 4. místo. Podrobnosti se připravují.

Jaroslav Červenka

15. a 18.4. florbalové turnaje O pohár ředitele ZŠ Nový Knín

18. 4. se konal turnaj žáků 1. stupně, který se nám herně vydařil. Předčila nás ZŠ Dobříš, porazili jsme N. Knín i N. Ves pod Pleší. Sestava: Horký, Jílek (9 branek), Salinger (3), Plavec F. (1), Budínský (3), Váhala (3), Závrský. Tabulka a foto z akce...

15.4. se konal turnaj chlapců 6. a 7. tříd. V neúplné sestavě jsme obsadili konečné 4. místo, tedy předposlední před Štěchovicemi (5:1). Ostatním soupeřům jsme podlehli, 1. N. Knínu 4:6, 2.  ZŠ Dobříš 2:6 a 3. Gymnáziu Sedlčany 2:3. Sestava: J.Tesárek, Gregor, Drda, Micka, Šofrle, V. Plavec, Poláček. Tabulka.doc, foto z akce...

30. a 31.3. Florbalový turnaj škol Sedlčanska na GaSOŠE Sedlčany

Den první: turnaj chlapců. Zúčastnily se týmy 8 škol ve 2 skupinách: sk. A: 1. a 2. ZŠ Sedlčany, Chlum, Nový Knín, sk. B: GaSOŠE, Nečín, Kosova Hora, Petrovice. Průběh v naší sk. byl extrémně vyrovnaný. Se všemi soupeři jsme remizovali, to nakonec stačilo na postup ze 2. místa za domácími. V semifinále jsme rozdrtili 1. ZŠ 4:1. Dlouhé utkání ale vzalo chlapcům, vzhledem k úzkému kádru, hodně sil. Ty chyběly ve finále proti domácímu týmu GaSOŠE,v zápase hoši podlehli 2:5. 2. místo považuji vzhledem k okolnostem za úspěch. Sestava: Gregor, Nováček, Sklenář, Junek, Šedivý, bratři Malí, Káš, Gažák. Konečné pořadí: foto z akce...

1. GaSOŠE,   2. Nečín,   3. Nový Knín,  4. 1. ZŠ Sedlčany,  

5. Kosova Hora   6. Chlum    7. Petrovice    8. 2. ZŠ Sedlčany

Petr Tyrmer

Den druhý: turnaj děvčat. V naší sestavě nastoupily děvčata od páté do deváté třídy. Sestava: Tereza Křížková (9.tř.), Radka Vlčková (8.tř.). Nikola Špačková, Jitka Sobotková, Martina Sobotková (7.tř.), Lucie Kičinková, Ladislava Drdová, Aneta Matějková, Theodora Košařová (6.tř.), Adéla Kozohorská (5.tř.) a gólmanky Sára Budínská a Nikola Matějková (6.tř.), Na turnaj bylo přihlášeno šest týmů, které byly rozlosovány do dvou skupin. V základní skupině naše holčičky prohrály dvakrát 2:1 s Kosovou Horou a GaSOŠE Sedlčany. V boji o páté místo skončil zápas se ZŠ Chlum 1:1, ale v samostatných nájezdech byl soupeř šťastnější. Tento tým (pokud budeme více trénovat) má velice dobrou perspektivu. Závěrem holčičkám děkuji za vzornou reprezentaci a nejen tu sportovní.

Josef Evan

16.12. Orionflorbalcup: krajské kolo chlapců kat. IV v Čelákovicích

Zúčastnili jsme se ve stejné sestavě jako v okresním kole, ale dnes se nám pranic nedařilo, ve skupině 3 porážky, s Ml. Boleslaví, Nymburkem a Kutnou Horou, s celkovým skóre 2:7 to stačilo na 11. místo z 12 týmů. Výsledková listina.doc

6.12.2010 Florbalisté kat. III neobhájili loňské prvenství v okrese, skončili čtvrtí

Na Orionflorbalcup v Dobříši jsme se připravovali poctivě, ale zdravotní indispozice či dokonce absence klíčových hráčů výkon týmu významně ovlivnily. Turnaje se zúčastnilo 6 týmů okresu Příbram. Průběh byl velmi vyrovnaný, proto i tabulka byla řádně zamotaná. Tři vítězství a dvě porážky v konečném hodnocení na lepší než 4. místo nestačila. Z postupu se radovala I. ZŠ Dobříš, které jsme podlehli na nájezdy. V případě našeho úspěchu v tomto zápase by ale postupovala II. ZŠ Dobříš. ZŠ Nečín nastoupila ve složení: Čech, Gregor, Šofrle, Plavec, Drda, Malý, Tesárek, tedy pouze s jedním hráčem na střídání. Výsledková tabulka a foto týmu ve fotogalerii.

22.11.2010 Florbalisté kat. IV zvítězili v Neveklově a stali se mistry okresu Příbram

Chlapcům se podařil historický úspěch v této kategorii. Vítězství v Orionflorbalcupu (dříve turnaj O neveklovský měšec) znamená i postup do krajského kola, které se koná 16.12. v Čelákovicích nad Labem. Tentokrát zvítězilo "srdíčko" týmu. Záměrně tedy neuvedu, kdo se o co zasloužil, protože kdo právě hrál, tak "makal". Postupně porazili I. ZŠ Sedlčany 4:0, Kosovu Horu 2:1, Gymnázium Sedlčany 2:0, I. ZŠ Dobříš 2:0 a Nový Knín 2:1sn. Tým: v brance J.Gregor, obrana T. Nováček, záloha P.Sklenář a P.Junek (c), útok bratři M. a L. Malý, ke střídání M.Káš a J.Gažák. Hodně štěstí a soudržnosti do dalších zápasů! Fotogalerie..., Pamětní list.pdf

Petr Tyrmer

4. a 5. 11. O pohár ředitele ZŠ Nový Knín ve florbale

Turnaj se opravdu podařil chlapcům kategorie III ve složení Gregor, Malý, Drda, Micka, Plavec, Tesárek, Čech. Fenomenální výkon podal L. Malý, který vstřelil v 6 utkáních 26 branek! Protože i obranná činnost pod taktovkou gólmana Gregora klapala, hoši si připsali v tomto přípravném turnaji vítězství. sebevědomí jim jistě posílí i fakt, že v normální hrací době neprohráli! Chlapci kategorie IV se okradli o 2. místo v turnaji zbytečnou prohrou s B výběrem N. Knína. Hráli ve složení Sklenář, Nováček, Malý, Junek, Káš, Manov, Gažák. Fotogalerie...

III

Nečín

Nový Knín

Dobříš

Skóre…….

Body…...

Body

celkem

Pořadí….

ZŠ Nečín

 

 

 

xxxxxxxx

  3:4  N

  6:3

  6:5

6:4

5:1

2:1 N

28:18

1,3

3,3

3,2

15

  I.

ZŠ Nový Knín

 

 

4:3  N

3:6

5:6

 

xxxxxxx

 

3:8

4:5  N

5:6 N

24:34

2,0

0,1

0,1

4

III.

ZŠ Dobříš

 

 

4:6

1:5

1:2 N

    8:3

  5:4 N

  6:5 N

 

xxxxxxxx

25:25

0,3

0,2

1,2

8

II.

 

IV

Nečín

Dobříš

Nový Knín A

Nový Knín B

Skóre…….

Body…...

Body

celkem

Pořadí….

ZŠ Nečín

 

 

 

Xxxxxxxx

 

    1:3

    1:7

     5:3

     4:6

    3:2

    3:4   N

 

17:25

0,3,3

0,0,1

  7

 III.

ZŠ Dobříš

3:1

7:1

 

 

xxxxxxxx

    3:1

   4:3  N

7:0

7:2

 

31:8

3,3,3

3,2,3

17

  I.

ZŠ Nový Knín  A

 

 

    3:5

    6:4

  1:3

  3:4 N

 

xxxxxxx

 

1:2

7:1

 

21:19

0,0,0

3,1,3

7

II.

ZŠ Nový Knín B

 

 

    2:3

    4:3  N

    0:7

    2:7

2:1

1:7

 

xxxxxxxx

 

11:28

 

0,0,3

2,0,0

5

IV.

Petr Tyrmer

15. 10. Nečínská míle 2. st.

Výsledky, rekordy a fotogalerie.

n a h o r u

13. 10. Florbalový turnaj mladších žáků O pohár hejtmana

Do Příbrami jsme odjeli v sestavě: Kozohorská, Horký (1 branka), Jílek (9), Plavec (všichni 5. ročník), Salinger (1) a Závrský (4. ročník), Budínský (2), Muzikář, Váhala, Velebil (3. ročník). Konečné 4. místo v šestičlenné skupině A odpovídá našim možnostem. Dokázali jsme porazit příbramské ZŠ Školní a Bří. Čapků (nakonec 2.), remizovali jsme s Chlumem, jasně jsme podlehli ZŠ 28. října (4.). Nejvíc nás mrzela těsná porážka od Kamýka, jehož to byl  jediný úspěch. Nás ovšem toto zaváhání stálo postup do finálové skupiny! Prostě drama, které jsme si "napsali" a užili! Florbal je krásná hra, rozhodují chyby! A my jich zkrátka dnes několik nadělali. Za rok budeme lepší!? Podívejte se na fotogalerii, najdete tam i tabulky s výsledky ve skupin. Konečné pořadí: 1. 3.ZŠ Příbram a postupuje, 2. 6. ZŠ Příbram, 3. 1. ZŠ Dobříš, 4. 5. ZŠ Příbram. Zúčastnilo se celkem 11. škol.

Petr Tyrmer

12. 10. Dobříš, okrskové kolo st.  žáků v malé kopané

Dne 12.10.2010 se výběr fotbalistů sedmé, osmé a deváté třídy zúčastnil turnaje v malé kopané na Dobříši, jednalo se o okrskové kolo a soupeři byly týmy obou ZŠ Dobříš, Březnice a Nového Knína. Po úvodním vítězství proti Novému Knínu přišla nešťastná porážka s 1. ZŠ Dobříš a poté smolná remíza s Březnicí. K rozhodujícímu utkání proti 2. ZŠ Dobříš hráči nastupovali se zbytky sil, což se nakonec projevilo a přišla rozhodující prohra, která znamenala nepostoupení do dalších kol soutěže. I přesto si myslím, že nečínská reprezentace nezanechala špatný dojem a do poslední chvíle se rvala o postup s velmi kvalitními soupeři.

Jaroslav Červenka

7.10. Okresní kolo soutěže družstev ve stolním tenise v Příbrami

Ve čtvrtek 7.10. se zúčastnila 2 družstva žáků a 2 družstva žákyň okresního kola soutěže družstev ve stolním tenise. Družstvo žáků A vybojovalo po výborném výkonu 2. místo, když podlehlo pouze ZŠ Školní Příbram. Družstvo B obsadilo 5. místo. Družstvo žákyň A skončilo na 3. a B na 4. místě.

Družstvo žáků A:   Gažák Jaroslav, Gregor Jakub, Káš Martin, Šedivý Jan

Družstvo žáků B:   Hájek Jaroslav, Hájek Tomáš, Malý Lukáš, Sklenář Petr

Družstvo žákyň A:   Matějková Adéla, Moudrá Michaela, Nováková Kristýna

Družstvo žákyň B:   Králová Alena, Mesnerová Šárka

Josef Muzikář

n a h o r u

4.10. 5. ročník florbalového turnaje O nečínský poklad v Kamýku nad Vltavou

Tento ročník se hrál v kategoriích 6. a 7. ročník ...

6+7

1

2

3

4

5

body

skóre

pořadí

II. Dobříš

X

2:1

2:0 

3:1

3:0

 12

10:2

 1

N. Knín

1:2

X

2:1

 3:2

 0:3

 6

6:10

 3

D. Hbity

 0:2

 1:2

X

1:2 sn

 0:2

 1

2:6

 5

Kamýk

 1:3

2:3

 2:1sn

X

0:2 

 2

 5:9

4

Nečín

 0:3

 3:0

 2:0

2:0

X

 9

7:3

2

... a 8. a 9. ročník.

8+9

1

2

3

4

5

body

skóre

pořadí

II. Dobříš

X

1:3

 2:1

7:0

 1:0

 9

11:4

 2

N. Knín

 3:1

X

4:0

2:0

3:0

 12

12:1

 1

D. Hbity

 1:2

0:4

X

 1:0

 0:2

 3

 2:8

 4

Kamýk

 0:7

0:2

 0:1

X

 0:1 sn

1

 0:11

 5

Nečín

 0:1 

 0:3

 2:0

1:0 sn 

X

 5

3:4

 3

Tradičně se nám v obou kategoriích nevydařila první utkání (s Dobříší). Pro zranění musel hned zpočátku odstoupit kapitán starších Šedivý. Turnaj skončil po prvním utkání i pro Poláčka. Utkání ukázala, že nám vázne především střelba a součinnost obrany s útokem. Tým starších žáků je prakticky zcela nový. Kostra týmu mladších zůstala, kádr je ale velmi úzký. Proto hodnotím hru i výsledky kladně. Sestava mladších (branky): Čech, Gregor (1), Micka, Tesárek, Plavec (1), Drda(1), Poláček, Malý L.(4). Sestava starších: Sklenář, Šedivý, Nováček(1), Junek, Žák, Gažák, Hájek D., Hájek T., Drobný, Malý M.(2). Foto...

Petr Tyrmer

n a h o r u

17. 9. a 15.10. Nečínská míle

Výsledky...

Foto...

25.6.2010 Florbalový turnaj v Kamýku

Naše škola vybojovala dvě druhá místa. Za II. stupeň ke 2 vítězstvím, nad Kamýkem 3:0 a Dolními Hbity 2:1 ( a jedné porážce s Knínem 1:3), přispěli Gregor, Junek, bratři Šediví, Černý, Kozohorský, Kelner, Kičinka, Martínek. I. stupeň ve složení Vašek a Fanda Plavec, Jílek, Horký, Kozohorská, Budínský, Váhala, Závrský uhrál 2 remízy s Knínem 0:0 a Kamýkem 1:1. Fotogalerie...

23.6.2010 Předávání cen NFbL

Nejdříve bych chtěl za kroužek poděkovat všem našim sponzorům, bez nichž by žádné předávání nebylo: ZD Nečín, Řeznictví Moudrý a syn, KC restaurant a Radě rodičů při ZŠ a MŠ Nečín. Dále děkuji všem deváťákům, kteří se podíleli na jeho hladkém průběhu: Markétě, Janě, Tereze, Davidovi, Jirkovi a Martině za fotografování. Florbalové lize je už 6 let! A letos se do statistik zapíše David Kozohorský, který dokázal obhájit titul nejlepšího střelce, Patrik Kelner získal trofej pro nejlepšího obránce. Zvítězila dvojice Kelner-Černý, 2. Šedivý-Kozohorský, 3. Martínek-Šedivý, 4. Junek-Gregor, 5. Kičinka-Vaněček, 6. Pinkas-Junková, 7. Jílek-V. Plavec (náhradníci Horký a F.Plavec), 8. Dvořáková-Čepilová, 9. Burianová-Křížková. Chci popřát florbalu na naší ZŠ, dvojnásobném mistrovi okresu Příbram, další úspěšné roky. Fotogalerie...

Petr Tyrmer

n a h o r u

19.6.2010 Atletický čtyřboj ČASPV, celorepublikové kolo

V sobotu 19. 6. 2010 jsme se zúčastnili republikového finále v atletickém čtyřboji v Houšťce. Závody začaly slavnostním nástupem se státní hymnou a vlajkou. Vše bylo výborně zorganizováno, každý závodník byl přidělen jednomu vodiči, který se staral o to, aby byli všichni včas na disciplíně, na které mají být. Počasí nám přálo. Závodníků tam bylo hodně, vždyť je to také republikové finále, ale ze Středočeského kraje, za který jsme závodili, nás bylo jen 13. Jana Nosková se umístila 13. z 23 závodnic v kategorii dorostenek. Jaroslav Gažák se umístil 17. z 26 závodníků v kategorii starších žáků. Je to výjimečný zážitek a všichni jsme byli rádi, že jsme se zúčastnili. Více na: http://www.caspv.cz/cz/aktuality/190-republikove-finale-atletika-2010.html

Jana Nosková
 

Atletická všestranost

Chlapci a dívky ze čtvrté a páté třídy se zúčastnily dne 9.6. na Dobříši okrskové soutěže v atletické všestrannosti. Školu reprezentovali: Lucie Kičinková, Ladislava Drdová, Gabriela Krahulíková, Oldřich Nosek, Václav Plavec a Martin Jílek. Družstvo dívek skončilo na druhém místě s malým bodovým odstupem na vítěze (17 bodů) a družstvo chlapců na čtvrtém místě. Za zmínku stojí výborné výsledky dívek ve skoku dalekém, kdy všechny naše závodnice přeskočily metu 300 cm a vítězství Laďky Drdové ve vytrvalostním běhu na 500m. Děkuji všem sportovcům za bojovnost a vzornou reprezentaci školy.

Josef Evan

Letní turnaj dvojic ve stolním tenisu 8.6. 2010

1.     M.Káš – D.Kozohorský

2.     J.Gažák – P.Sklenář

3.     A.Matějková – M.Moudrá

4.     D.Hájek – T.Hájek

5.     M.Malý – J.Marhoul

6.     T.Nováček – D.Žák

7.     A.Králová – Š.Mesnerová

8.     S.Manov – J.Vaněček

9.     P.Drobný – P.Junek

10.   El.Dvořáková – T.Křížková

Fotogalerie z předávání cen.

Josef Muzikář

n a h o r u

31.5. Olympijský den - Den dětí

Alespoň dnes se počasí slitovalo a umožnilo, aby v olympijském roce mohly naše děti změřit své síly i um. Mnozí mladí sportovci si vyzkoušeli, jaké je to "stát na bedně", další ze sebe vydali vše, přesto si na medaili nesáhli. Všichni se však zúčastnili a tak naplnili Coubertinovské motto. Foto...

29.5.2010 Atletický čtyřboj ČASPV v Mladé Boleslavi, krajské kolo

Na republikové kolo v Houšťce nakonec postupuje z prvního místa v kraji Jana Nosková a ze třetího Jaroslav Gažák. Tak hodně úspěchů a sportovního štěstí!

16.5.2010 Atletický čtyřboj ČASPV v Příbrami, okresní kolo

Když jsme přijeli na gymnázium, kde se závody konaly, moc lidí tam nebylo. Čekali jsme na zahájení a doufali, že ti lidé co přichází do areálu, jdou na čtyřboj. Nebylo tomu tak. Šli na malou kopanou, která se celou dobu čtyřboje hrála vprostřed oválu. Potom bylo zahájení, kde jsme se dověděli, že bude závodit pouhých 19 dětí. Pak se rozdělili kluci, kteří šli na hod krikeťákem a holky, které šly skákat do dálky. Následně se to vyměnilo. Na řadě byly krátké tratě: 50 m, 60 m a 100 m. A nakonec samozřejmě delší tratě. Nejmladší běhali 400 m, starší 800 m, dorostenka 1000 m a dorostenec 1500 m. Po splnění všech disciplín se rozhodčí odebrali ke sčítání výsledků. Ředitelem závodů byl pan Bican. My jsme čekali. Někteří si kopali, jiní třeba povídali. Před vyhlášením výsledků jsme se seřadili podle kategorií. V jednotlivých kategoriích nás moc nebylo, maximálně tři, v některých nebyl nikdo, takže vlastně postupovali do krajského kola všichni, kteří se zúčastnili. Přestože se jedná o okresní kolo, většina vítězů byla ze ZŠ Nečín. Denis Budínský byl ve své kategorii 1., Fanda Plavec 1., Kuba Salinger 2., Olda Nosek 1., Jarda Gažák 1., Tomáš Nováček 2., Jana Nosková 1., Martin Nováček 1. Přestože se závodů zúčastnilo málo dětí, všem závodníkům se líbily, protože nikdo neprohrál a rodičům, kteří také pomáhali tím, že dělali rozhodčí, se taky líbily, protože nepršelo a podívali se na svoje děti, jak sportují.

Jana Nosková

14.5. dohrán 6. ročník NFbL 2009-2010

Vítězem se stal tým Orx (Černý, Kelner). Tento ročník měl od založení této soutěže nejslabší účast, pouze 9 dvojic. Tolik omluvených i neomluvených neúčastí žádný předešlý ročník neprovázelo. Bohužel i proto se také snížila herní kvalita. Statistiky xls .

McDonald Cup

Dobříšského okrskového kola se zúčastnily jen dobříšské školy a my. Bohužel se chlapcům nepodařilo ani jednoho soupeře porazit. Po dvou porážkách skončili naši žáčci třetí. Fotogalerie

n a h o r u

Florbalové turnaje O pohár ředitele v Novém Kníně

Ve čtvrtek 15.4. se uskutečnil turnaj 8. a 9. tříd. Náš tým ve složení Sklenář, Martínek, Šedivý, Kozohorský, Černý, Kelner, Kičinka získal 4. místo ze 6 účastníků. Výkonnost týmů na 2.-5. místě byla obdobná, ale vítězný N. Knín (mistr kraje) neměl konkurenci. 2. N. Knín "B", 3. Štěchovice, 5. dobříšská I.ZŠ, 6. dobříšské gymnázium.

V pátek 16.4. bojovali týmy 6. a 7. tříd. Jsem rád, že v této kategorii jsou letos bez konkurence naši kluci (mistři okresu). Vítězný tým hrál ve složení Čech, Šedivý, Gregor, Malý, Junek, Drobný, Drda. 2. N. Knín, 3. dobříšská I.ZŠ, 4. dobříšské gymnázium.

V pondělí hrál 1. stupeň. Série turnajů byla završena 3. místem. Nejlepší byla I. ZŠ Dobříš a na Nový Knín jsme také nestačili. Sestava našeho opravdu mladého týmu: Kozohorská, Horký, Jílek, V.Plavec, F.Plavec, Váhala, Budínský, Závrský. Tabulky.doc a Fotogalerie...

25.1.2010 Krajské kolo Orionflorbalcupu chlapců 6.a 7. tříd v Praze

Turnaj se konal od 8:45 v areálu Hamr v Braníku. Všas i pohodlně jsme dorazili pronajatým mikrobusem, takže jsme se stihli i rozehrát. 9 středočeských vítězů okresních kol bylo rozděleno do 2 skupin. My jsme se dostali do početnější pětičlenné. A naši soupeři: domácí Rudná (budoucí vítěz), Kralupy, Kolín a Kutná Hora. Přestože jsme uhráli pouze bod za remízu se ZŠ Kralupy nad Vltavou, většina našich borců podala své maximum. Ve skupině jsme byli 5., celkově 8., předposlední. Sestava ZŠ Nečín: Čech, Drda, Drobný, Gregor, Junek, Malý (oba vstřelili po 2 gólech), Micka, Vaněček, Vodička. Tabulka ve fotogalerii...

17.12.2009 Okresní kolo Orionflorbalcupu 6. a 7. tříd v Dobříši

Vítězství a postup! Kluci své soupeře přehrávali útočnou hrou (většinu hracího času jsme trávili na polovině soupeřů), kombinací a neutuchající bojovností. Po počátečním rozkoukávání přišla pouze remíza s II. ZŠ Dobříš 1:1, pak jsme postupně porazili Gymnázium Dobříš 8:0, Nový Knín 5:1 a I. ZŠ Dobříš 3:1. Sestava (branky): gólman Čech, obrana: Šedivý (2), Vaněček (1), Vodička, Micka, útok: kapitán Gregor (2), Drda, Malý (6) a Junek (6). Hoši, gratulujeme! Už se těšíme na krajské kolo! Více na http://www.orionflorbalcup.cz/krajske-kolo.html Fotogalerie...

Petr Tyrmer

n a h o r u

16.12. Vánoční turnaj ve stolním tenise

Pořadí chlapci: 1.Martin Káš, 2.David Kozohorský, 3.Jakub Gregor, 4.Jaroslav Hájek, 5.Jaroslav Gažák, 6.Petr Moudrý. Pořadí dívky: 1. Michaela Moudrá, 2.Adéla Matějková, 3.Šárka Mesnerová, 4.Alena Králová, 5. Kristýna Nováková, 6. Martina Sobotková

Josef Muzikář

24.11.2009 Orionflorbalcup 8. a 9. tř. chlapců v Neveklově

Ve skupině jsme nejdříve narazili na ZŠ Kosova Hora. Přes slibný začátek utkání v normální hrací době skončilo nerozhodně 1:1. Následoval zápas s I. ZŠ Dobříš s podobným průběhem a ještě horším koncem 1:2. Možnost bojovat ještě o postup jsme si zajistili vítězstvím nad N. Knínem 4:2. Jenže jsme v následně nařízených nájezdech s "Kosovkou" střelecky selhali, soupeř šel do semifinále, nás čekal souboj s II. ZŠ Sedlčany o 5. místo. Toto utkání se znovu rozhodovalo v nájezdech, tentokrát s vítězným rozuzlením pro nás 3:2sn. Sestava (branky): gólman Gregor, obrana: Nováček, Martínek, Černý a Šedivý Jan, útok: Kozohorský (6), Kičinka (2), Junek (1), Kelner a Malý. Shrneme-li to, 2 vítězství, 2 porážky, celkové skóre 9:8. Celkové pořadí turnaje: 1.Nový Knín, 2. I.ZŠ Sedlčany, 3. Gy. Sedlčany, 4. Kosova Hora, 5. Nečín, 6. II. ZŠ Sedlčany, 7. I. ZŠ Dobříš. Tabulky ve fotogalerii...

6.11.2009 přípravný florbalový turnaj chlapců a dívek 8. a 9. tříd v N. Kníně

Zatímco naše děvčata knínské soupeřky přehrála, ze šesti utkání jen jednou prohrála a jednou remizovala, kluci skončilli třetí, pouze před knínským béčkem. Zvítězil Nový Knín "A" před dobříšskou I. ZŠ. Fotogalerie...

n a h o r u

5.11.2009 florbalový turnaj O pohár hejtmana Středočeského kraje v N. Kníně - vítězství

Náš výběr I. stupně si zajistil vítězstvím právo postupu v krajském finále, což je historický úspěch v této kategorii. Turnaj proběhl narychlo v Novém Kníně, za což patří dík panu řediteli Petříkovi. Příbramští organizátoři jej totiž bez náhrady zrušili. Jistě uznáte, že by to byla škoda. Hrálo se sice nestandardním systémem 1+3, ale to nám vyhovuje. Máme totiž velmi úzký kádr. Celý turnaj s přehledem spolehlivého mazáka odchytala A. Kozohorská. První formace: kapitán V. Plavec (10 vstřelených branek), M. Jílek (6), v obraně M. Horký (2), druhá řada: D. Budínský (1), v obraně F. Plavec a D. Hájek, náhradníka T. Závrského navíc postihla viróza, tak většinu času strávil vleže v šatně. Další foto a info je na webu Příbramska: http://www.pribram.cz. Fotogalerie...

 

Nový Knín

1.ZŠ

Dobříš

Nová Ves

Nečín

Skóre

Body.

Pořadí

ZŠ Nový Knín

 

 

xxxxxx

1:1

5:3

3:3

2:0

3:2

0:3

14:12

11

2.

1. ZŠ Dobříš

 

 

1:1

3:5

 

xxxxxx

5:1

5:2

5:1

2:3

21:13

10

3.

ZŠ Nová Ves

 

 

3:3

0:2

1:5

2:5

 

xxxxxx

0:5

1:5

7:25

1

4.

ZŠ Nečín

 

 

2:3

3:0

1:5

3:2

5:0

5:1

 

xxxxxx

19:11

12

1.

Petr Tyrmer

13.10.2009 Malá kopaná na u mělé trávě na Dobříši

Třetí nepostupové místo za dobříšskou I. ZŠ a o skóre za II. ZŠ. Za námi skončili novoknínští a gymnázium.

1.10.2009 Přespolák okolo "Nováku"

Ve čtvtek 1.10. se žáci naší školy účastnili okresního kola přespolního běhu v areálu „Nováku“ v Příbrami. Děvčata a chlapci podali výkony na hranici svých možností. Fotografie zachytily naše závodníky v dobré předstartovní náladě, která po maximálním výkonu v závodě a vydání všech sil byla trošku povadlá. Výrok jedné maličké závodnice: „To už nechci nikdy běžet.“ hovoří za vše. Oficiální výsledky dosud nejsou k dispozici.

Josef Evan

n a h o r u

24.9.2009 florbalový turnaj O nečínský poklad

Poprvé se tento turnaj uskutečnil na podzim, na Duhovém hřišti v Kamýku, dvoukolově každý s každým a hned pro dvě kategorie. Za žáky devátých a osmých tříd ZŠ Nečín reprezentovali Martínek, Šedivý st., Kelner, Kozohorský, Nováček, Malý a D. Hájek, v kategorii sedmých a šestých tříd Junek, Vodička, Vaněček, Drda, Malý. Šedivý ml. a Gregor startovali v obou kategoriích. Za své výkony se kluci nemusí stydět, při troše střeleckého štěstí to bude jistě příště ještě lepší! Fotogalerie

8+9 Dobříš N. Knín Nečín Kamýk Body Skóre Pořadí
Dobříš x 0:1,1:2 1:3, 0:0 2:1, 2:0 7 6:7 3
N. Knín 1:0, 2:1 x 1:0, 1:1 4:1, 2:0 16 11:3 1
Nečín 3:1, 0:0 0:1, 1:1 x 4:1, 3:1 11 11:5 2
Kamýk 1:2, 0:2 1:4, 0:2 1:4, 1:3 x 0 4:17 4
6+7 Dobříš N. Knín Nečín Kamýk Body Skóre Pořadí
Dobříš x 0:2, 0:1 1:1, 0:2 0:0, 0:1 2 1:7 4
N. Knín 2:0, 1:0 x 2:0, 0:1 2:0, 3:0 15 10:1 1
Nečín 1:1, 2:0 0:2, 1:0 x 1:0, 1:0 13 6:3 2
Kamýk 0:0, 1:0 0:2, 0:3 0:1, 0:1 x 4 1:7 3

Petr Tyrmer

18.9.2009 Nečínská míle

Letos závodu přálo počasí a padly hned dva rekordy školy. Více informací zde: fotogalerie, výsledky, rekordy .

19.6. Florbalová rozlučka

Tradiční duel Oldstars v. Allstars skončil 17:14. Za oldies nastoupili Král, Boukal, Přeborovský, Lundák, Smetana a Tyrmer. Za stars Vacek, Šedivý, Kelner, bratři Malí, Drda, Sklenář a Martínek.

n a h o r u

16.6. Florbalový turnaj v Kamýku nad Vltavou

Turnaj byl vypsán ve 2 kategoriích: pro žáky 1. a 2. stupně. Zápasy turnaje byly velice vyrovnané, konečné výsledky v obou kategoriích shodné. Nejšťastnější byly Dolní Hbity, druhý Nový Knín, třetí Nečín a čtvrtý Kamýk. Fotogalerie...

13. 6. 2009 Atletický čtyřboj ČASPV v Houšťce, republikové kolo

Výprava čítala 2 současné a 2 bývalé žáky školy. Mezi nejmladšími v kategorii Chlapci I obsadil Jakub Salinger 25. místo, mezi Dívkami IV Lenka Zmeková obsadila 16. místo. Dorostenci: Míla Petrák 16., skvělé 3. místo Martin Nováček!

5. 6. 2009 Otevřené mistrovství školy ve florbale

Turnaje se zúčastnilo 6 týmů, včetně vítězného dorosteneckého týmu Sokola Nečín. Konečné pořadí:

1. Mudra, Boukal, Přeborovský, Král 13 bodů, skóre 9:2

2. Vacek, Martínek, Malý, Kelner (11, 9:1), této čtveřici patří titul Mistři školy!

3. Šedivý Jakub, Převor, Kozohorský, Černý (10, 18:1)

4. Junek, Nováček, Sklenář, Bára (3, 3:12)

5. Junková, Šedivý Jan, Čepilová, Dvořáková (3, 3:13)

6. Čech, Micka, Plavec V., Sirotková K. (3, 1:14)

Fotogalerie...

Petr Tyrmer

30. 5. 2009 Atletický čtyřboj ČASPV v Mladé Boleslavi, krajské kolo

Z naší výpravy uspěli a do republikového kola v Houšťce u Staré Boleslavi 13.6. postoupili J. Salinger a L. Zmeková a loňští deváťáci M. Petrák a M. Nováček.

28. 5. 2009 Pohár rozhlasu v atletice starších žáků a žákyň

Chlapci závodili v Dobříši. Soutěžilo se v pěti disciplínách a ve štafetě. Každý atlet mohl nastoupit nanejvýš do dvou individuálních disciplín  a ve štafetě 4 x 60m, kterými se začínalo. Do celkového pořadí se započítávaly dva lepší výkony, v jedné disciplíně mohli nastoupit nanejvýš tři atleti z jedné školy. Náš štafetový deváťácký A tým (Převor, Borodin, Sobotka, Vacek) zaběhl čas 35,7 s, osmáci (Černý, Martínek, Kelner, Kičinka) 37,6 s. Následovali sprinty na 60m. Kičinka 8,1 s, Sobotka 9,2 s. Vrh čtyřkilovou koulí: Martínek 10,14 m, Sobotka 9,11 m. Skok vysoký: Převor 160 cm video.3gp, Vacek 150 cm. Skok daleký: Převor 494 cm, Kičinka 428 cm. Nakonec se běželo 1500 m: Vacek 5:30,6 a Kelner 5:51,2. Dívky soutěžily na oválu příbramského gymnázia. Štafeta ve složení Burianová, Vršecká, Vanišová a Homolová dosáhla času 37,8 s. Ve sprintu dosáhla Vlčková času 9,5 s, Burianová a Vršecká 9,9 s. Čechová vrhla kouli do vzdálenosti 776 cm, Homolová 703cm. Ve skoku vysokém Nosková 125 cm, Homolová 120 cm, ve skoku dalekém Vlčková 397 cm a Vanišová 377cm. Běh na 1000 m zvládla Nosková za 3:08 a Vanišová za 3:16. Fotogalerie z Dobříše...

Petr Tyrmer, Josef Evan

n a h o r u

21. 5. 2009 15. ročník turnaje v malém florbale při II. ZŠ Sedlčany

Letos se zúčastnilo 8 týmů ze 6 škol Sedlčanska. Ani letos nám los nepřál (tři favorité v jedné skupině), ale pokud jsme chtěli obhájit, nesměli bychom stejně klopýtnout. V prvním zápase se II.ZŠ "A" jsme však neproměňovali ani do prázdné branky a bod za remízu 2:2 jsme zachránili střelou v poslední vteřině přes celé hřiště! Následně přišel rozhodující zápas s I. ZŠ a v něm 40 vteřin do konce rozhodující námaz soupeři, výsledek 1:2. Sedlčanské školy pak vzájemné utkání sehráli smírně 2:2, což stačilo oběma. Třetí zápas, s I. ZŠ "B" 5:1, už pro nás nic neřešil, jen třetí místo ve skupině. Titul jsme neobhájili! Skupina B byla vyrovnaná, mezi  prvními třemi byl rozdíl jen ve skóre, "Černý Petr" zbyl na GOA, do semifinále postoupila Kosova Hora a Chlum, poslední byl B tým II.ZŠ. Semifinále zvládli lépe I.ZŠ a Kosova Hora, ta ve finále podlehla 2:5. Domácí vybojovali 3.místo. Sestava a v závorce vstřelené branky: 1. řada: Martínek(1), Borodin(1), Vacek(1), Šedivý(3), 2. řada: Černý(1), Malý, Kelner, Kozohorský(1), náhradníci: Nováček, Junek. Tabulky a fotogalerie...

16.5.2009 Atletický čtyřboj ČASPV v Příbrami, okresní kolo

Tentokrát soutěži příliš nepřálo počasí, sychravo odradilo řadu sportovců. Soutěžilo se v hodu, skoku do dálky, sprintu a vytrvalosti. Dívky a chlapci soutěžili celkem v pěti věkových kategoriích. Postup na krajskou soutěž si zajistí první 4 závodníci. Nečínská výprava, čítající 15 současných a 2 bývalé žáky, si vedla tradičně úspěšně. Dívky I: 3. Markéta Hrabíková, Chlapci I: 2. Jakub Salinger, 4. Denis Budínský, 6. T. Závrský. Dívky II: 2. Sára Budínská. Chlapci II: 3. Oldřich Nosek, 6. F. Plavec. Chlapci III: 1. Lukáš Malý. Dívky IV: 1. Lenka Zmeková, 2. Jana Nosková, 4. Tereza Čechová,5. M. Moudrá. Chlapci IV: 1. Tomáš Nováček, 2. Jaroslav Gažák, 3.Michal Malý. Dorostenci: 1. Martin Nováček, 2. Miloslav Petrák. Fotogalerie...

Petr Tyrmer

n a h o r u

13.5.2009 Vítězství ve florbalovém turnaji O pohár ředitele ZŠ Nový Knín

V kategorii chlapců I. stupně jsme blízko vítězství byli už několikrát. Ačkoliv jsme ani tentokrát nezačali nejlépe, porážkou s I. ZŠ Dobříš, na pohár jsme dosáhli. Už jsme neklopýtli. Řadou pěti výher, o které se zasloužila především první řada, jsme slavili triumf. Naše sestava (vstřelené branky): Gólman Jílek, 1. řada: Gregor (3), Malý (28), Drda (5), 2. řada: Micka, V. Plavec, Čech, 3. řada: F. Plavec, Horký, Hájek. Celkové skóre 36:20. Další účastníci a výsledky: ZŠ Nový Knín (7:5, 5:4), I. ZŠ Dobříš (3:5, 6:3), ZŠ Nová Ves pod Pleší (8:1, 7:2). Hrálo se každý s každým dvoukolově. Fotogalerie a tabulky budou k dispozici nejdříve v pátek.

Petr Tyrmer

7.5.2009 McDonald´s cup

Dne 7.5. 2009 se žáci 4. a 5. třídy zúčastnili okrskového kola McDonald´s cupu. V základní skupině se utkali s Višňovou (0:0) a Novým Knínem (3:2) a postoupili do semifinále kde narazili na 2. ZŠ Dobříš. Ačkoliv byli celý zápas lepším týmem odešli poraženi 2:3 a z poháru vypadli. Absolutorium patří především základní sestavě ve složení Jakub Gregor, Martin Jílek, Václav Havel, Petr Burian, Lukáš Malý a Miroslav Drda. Díky patří střídajícím hráčům Janu Čechovi, Jacobu Mickovi, Josefu Tesárkovi, Václavu Plavcovi a Oldřichu Noskovi.

                                                                                                     Jaroslav Červenka

17.4.2009 florbalový turnaj chlapců 6. a 7. tříd v Novém Kníně

Turnaje se zúčastnilo šest škol, my jsme skončili pátí. Jen se potvrdilo, že se nám zde výsledkově nedaří, přestože jsme herně nezklamali, což dosvědčuje i celkové skóre 11:14. Sestava: gólman Sklenář (odchytal bez chyb celý turnaj), obrana Nováček ("C",1), Junek (1), Hájek T., útok Malý M. (3), Malý L. (3), Šedivý (2), Hájek D. (1), Vaněček, Havel, Káš. V závorkách počet vstřelených branek.  Fotogalerie Tabulky...

n a h o r u

16.4.2009 krajské kolo florbalu dívek v Kutné Hoře

Dívky 9., 8. a 7. třídy reprezentovaly školu v  krajském kole ve florbale, které se odehrálo v Kutné Hoře. Do hry zasáhly Beranová V., Smetanová V., Vanišová S., Junková A., Čepilová D., Nosková J., Vlčková M., Černá I., Vacková M., Křížková T. Jedenáct týmů bylo rozlosováno do třech skupin. Do naší skupiny byly nalosovány týmy Smečna, Nymburku a Mělníka. Po porážkách 2:0, 3:1, 3:0 děvčata do dalších kol nepostoupila. Jedinou střelkyní byla V.Smetanová.

16.4. 2009 florbalový turnaj chlapců 8. a 9. tříd v Novém Kníně

Na tomto turnaji se nám tradičně příliš nedaří. Tři opory reprezentovaly dnes v zeměpisné soutěži Eurorebus, takže jsme jej stejně, jako loni, absolvovali v neúplné sestavě. Předposlední místo, čtyři porážky ze šesti utkání, ale vcelku přijatelné těsné výsledky, celkové skóre 8:13. Sestava: gólman Martínek ("C"), obrana Černý (1), Bára, Kičinka, útok Šedivý (3), Hron (2), Kozohorský (1), Sobotka (1). V závorce je počet vstřelených gólů. Fotogalerie... Tabulky...

1.4. Aprílový florbalový turnaj v hale GOA Sedlčany pro dívky i chlapce

Dívky: Pro naší reprezentaci to byla dobrá příprava na krajské kolo, které proběhne 16. dubna. Dívky si postupně poradily s GOA, 2.ZŠ i 1.ZŠ Sedlčany a bez obdržené branky zvítězily. Sestava (v závorce počet vstřelených branek): kapitánka Smetanová (3), gólmanka Beranová, obrana: Nosková, Vlčková (1), Junková, útok: Vanišová, Zmeková (3), Černá (1), Křížková (2). Chlapci: Vstoupili do turnaje hladkým vítězstvím nad GOA, i proti 2. ZŠ jsme brzy vstřelili lacinou branku a kluci si mysleli, že to půjde samo. Nakonec jsme byli rádi za hubené vítězství. Bohužel jsme ve třetím utkání s Chlumem spálili mraky šancí a soupeř nás vytrestal z vydařeného brejku, na který jsme nedokázali zareagovat. Proti favorizovanému soupeři, 1.ZŠ, se nám vydařila taktika počátečního tlaku, ze kterého jsme vytěžili vedení. Poté jsme hrozili z brejků, ovšem vlastní individuální chybou jsme se o vedení připravili. Remíza stačila na pěkné druhé místo. Sestava: kapitán Vacek(3), gólman Martínek, obrana: Borodin, Kelner, Nováček, útok: Kozohorský (1), Šedivý Jakub (2), Šedivý Jan, Malý, Junek. Fotogalerie s tabulkami...

A nakonec si neodpustím perličky dne: Na krajské kolo zeměpisné soutěže eurorebus jede Kuba, Míla, Míra, Kenny... V tom se Honza zeptal: A kdo vám bude chytat? :-)

Na pokyn: holky jdem, za minutu hrajem, připravte se...Lenka vytáhla rtěnku a zapracovala na svém designu!

Petr Tyrmer

n a h o r u

NFbL 2008-2009

Florbalová liga dvojic je u konce! Jistě vás zajímají statistiky.xls, dozvíte se, kdo vyhraje trofej nejlepšího útočníka i obránce a jak to vše nakonec dopadlo!

Petr Tyrmer

6.3. 2009: O nečínský poklad

Florbalového turnaje se letos zúčastnily pouze 3 týmy malých škol, tradiční rival Kamýk do kamýcké sokolovny nedorazil. Hrálo se proto dvoukolově, každý s každým na dvakrát sedm minut. Stalo se již tradicí, že vítězí Nový Knín. Ani letos nenašel přemožitele. Také trofej nejlepšího střelce získal novoknínský Nový. V boji o 2. místo jsme byli šťastnější, na Dolní Hbity zbyla třetí pozice. Fotogalerie zde. Více v tabulce:

Hbity Nečín Knín body pořadí
Hbity   1:0 2:7    
    3:4 2:6 3 3
Nečín 0:1   3:4P    
  4:3P   4:9 4 2
Knín 7:2 4:3P      
  6:2 9:4   11 1

Petr Tyrmer

n a h o r u

Vánoční turnaj ve stolním tenise 2008

Pořadí žákyň: 1.Moudrá Michaela, 2.Homolová Alena, 3.Wrightová Sára, 4.Matějková Adéla, 5. Nováková Kristýna

Pořadí žáků ve finále: 1.Kozohorský David, 2.Káš Martin, 3.Malý Lukáš, 4.Kičinka Jiří, 5.Šedivý Jan, 6.Kelner Patrik

Fotogalerie 1. Fotogalerie 2. Pořadí v základních skupinách:

A

B

Šedivý Jan

Kozohorský David

Malý Lukáš

Káš Martin

Kelner Patrik

Kičinka Jiří

Gažák Jaroslav

Hájek Jaroslav

Nováček Tomáš

 

 Josef Muzikář

Předvánoční turnaj ve florbale v Dobříši

Turnaj tradičně pořádají florbalisti z I. ZŠ. Letos se uskutečni ve sportovní hale a byl nadmíru vyrovnaný! Utkali jsme se s Kamýkem, Knínem, gymnáziem Dobříš a s oběmi dobříšskými ZŠ. Naše družstvo se neztratilo a ze "zamotaného" turnaje přivezlo stříbro! Kdo ho vybojoval, s kým a jaké byly výsledky? Mrkněte na fotogalerii. Pak se ještě konala soutěž pro přesné střelce a vítěz turnaje si mohl zahrát exhibici s juniory. Dodávám, že po dvou brankách vstřelili kapitán Vacek, Šedivý a Kelner a jednu přidal Kozohorský, jenž byl i třetí nejpřesnější střelec.

Petr Tyrmer

n a h o r u

Turnaj O Neveklovský měšec ve florbale (okresní přebor)

Dívky čekala pouze 2 utkání a z toho pouze jedno mistrovské - proti Gymnáziu Sedlčany. V zápase proti ZŠ Neveklov se sice neprosadila, ale za bojovný a disciplinovaný ve druhém zápase si naše děvčata po výhře 3:0 postoup do krajského kola zasloužila! V turnaji druhé místo a měšec plný peněz! Gratulace patří gólmance Beranové (postup vychytala), kapitánce Smetanové (vstřelila 2 branky, dirigovala hru), hráčkám v útoku Čepilové (1 branka), Vanišové (women for destruction), Zmekové (bojovala s nachlazením), v obraně Noskové a Vlčkové (nepustili soupeřky takřka k ničemu), dále Křížkové a Junkové (zaskočili výtečně, kde bylo třeba). Teď jen pohlídat termín krajského kola!

Chlapci jako tradičně mají smůlu na naše tréninkové partnery, "ševce" z Nového Knína. Už se stalo pravidlem, že s nimi hrajeme úvodní zápas a bohužel je také pravidlem, že se nedaří. Tento rok především výsledkově: výsledek 1:6 byl produktem neplodné ofenzívy a chybující defenzívy včetně gólmana. Kluci se ale poučili a oklepali. 2. ZŠ Sedlčany jsme přehráli 2:0 a Gymnázium Sedlčany jsme přejeli 5:0. Chytili jsme se a v posledním zápase s I. ZŠ Sedlčany jsme bojovali o postup na kraj. V případě vítězství vyššího než o 3 branky bychom postoupili, jakékoli nižší by pomohlo Knínu a my bychom byli až třetí. Za stavu 1:1 minutu před koncem byl před soupeřovou brankou faulován Šedivý, přesto dokázal skórovat, rozhodčí ale nepochopitelně nedal výhodu a zároveň se vstřelenou brankou písknul a jen jsme rozehrávali. Protesty byli zbytečné a Sedlčany tento verdikt poslal do krajského kola. Protože remízou zápas skončit nemůže, následovaly samostatné nájezdy. Zlomený tým již neměl motivaci a tak jsme si připsali prohru 1:2sn. Třetí místo je historicky naše nejlepší umístění! Poděkování patří gólmanovi Martínkovi, 1. řadě ve složení Vacek (C, 6 branek), Kuba Šedivý (3), Kelner, Borodin, Černý i 2. řadě s Nováčkem, Kozohorským, Malým, Bárou a Janem Šedivým. Fotogalerie , Tabulky a video

Petr Tyrmer

n a h o r u

Okresní finále stolního tenisu

Družstvo žáků   (David Kozohorský, Hubert Martínek, Jan Šedivý, Tomáš Hájek) 3. místo!

                             Nečín – Rožmitál                             1 : 4

                             Nečín – Příbram, Bratří Čapků        4 : 3

                              Nečín – Chraštice                             4 : 1

                             Nečín – Dolní Hbity                         4 : 1

                             Nečín – Příbram, Školní                   2 : 4

Družstvo žákyň   (Vendula Beranová, Michaela Moudrá) 3. místo!

                               Nečín – Příbram, Bratří Čapků       3 : 1

                               Nečín – Dolní Hbity                        0 : 3

                               Nečín – Chraštice                            1 : 3

Josef Muzikář

30.10. O pohár hejtmana ve florbale

Turnaj je určen pro žáky 1. stupně a letos měl opravdu vysokou úroveň. A o tu se notnou měrou postaral i náš tým ve složení Gregor (gólman a kapitán), obránci Drda a Micka, útok Malý (9 branek) a Čech (3 branky), dále Hájek, Plavec V., Horký, Jílek, Plavec F. V naší skupině A nabité týmy z velkých škol jsme nakonec byli třetí ve skupině, ale vše mohlo být ale úplně jinak. V prvním zápase jsme rozstřílili ZŠ Bří Čapků Pb 6:0, Poté jsme remizovali v dramatickém zápase s Březovými horami 1:1, podlehli 0:1 ZŠ 28. října Pb (z tlaku jsme bohužel branku nevytěžili), vyhráli s Novým Knínem 3:2 (ten turnaj nakonec vyhrál, prohráli jen s námi) a remizovali 2:2 s 1. ZŠ Dobříš (byla nám upřena zřejmě regulérní branka, kdyby platila, vyhráli bychom skupinu a do semifinále postoupili). Ve skupině B se utkali pořadatel ZŠ Školní, Kamýk, Dolní Hbity, SpŠ Rožmitál, Chlum, Milín. Poslední dva jmenované týmy postoupili do semifinále a obsadili nakonec 2. respektive 4. místo. 3. skončila Dobříš, na kraj postoupil vítěz N. Knín. Za výkon a vzornou reprezentaci patří našim klukům dík! Foto týmu

Petr Tyrmer

n a h o r u

16.10. Malá kopaná na Dobříši

Chlapci ze 7.-9. třídy sehráli nakonec jen 4 zápasy, protože se nezúčastnila ZŠ Stará Huť. Nejdříve porazili Gymnázium Dobříš 2:0 (branky Kelner a Vacek), pak prohráli 0:1 s 1. ZŠ gólem v poslední minutě. S Novým Knínem si kluci poradili 2:0 (Kelner 2). Poslední zápas se 2. ZŠ prohráli 0:5. Třetí místo sice není postupové, ale pěkné. Kluci bojovali!

David Černý, 8.tř.

14.10. Atletický čtyřboj v Příbrami

V celkovém pořadí v okresním kole se umístili dívky na krásném 7. místě a chlapci na 10. místě. Mezi jednotlivci se Jana Nosková probojovala na 9 místo a Jakub Vacek na 26 místo. Výkony:

  60m 1000m dálka/výška koule
Kičinka Jiří 10,1  - 402/- 5,82
Kelner Patrik 9,7 3:41,64 365/- 6,76
Sobotka Michal 8,6 3:40,16  -/130 8,1
Vacek Jakub 8,5 3:28,53  -/145 8,28
    800m    
Čechová Tereza 10,6 4:40,92 270/- 5,9
Zmeková Lenka 9,2 3:27,00  -/135 8,6
Dvořáková Eva 9,9 3:36,20  -/120 4,56
Nosková Jana 9,1 3:02,16 402/- 6,58
Burianová Karolína 9,5 3:17,57 350/- 3,62

Josef Evan

8.10 Nečínská míle 2008

Výsledky,Fotogalerie

2.10. přespolák na Novém rybníce

Dne 2.10. se děvčata z naší školy v sestavě Lenka Zmeková, Jana Nosková, Tereza Čechová, Eva Dvořáková a Karolína Burianová zúčastnila závodu v přespolním běhu (závod družstev) v Příbrami na „NOVÁKU“. Ve své kategorii, kde startovalo 63 závodnic, se naše děvčata neztratila. Nejlepšího výsledku dosáhla Jana Nosková, která se umístila na 11.místě. Celkové výsledky by měly být zpracovány a do 10.10.

Josef Evan

n a h o r u

27.6. Atletický čtyřboj v Olomouci: republikové kolo

Viz. Fotogalerie...

20.6. vítězství na florbalovém turnaji v Kamýku

Také v tomto turnaji hoši z 2. stupně dokázali obhájit vítězství z loňského roku a znovu suverénně. V prvním zápase jsme porazili Dolní Hbity 3:0, ve druhém Kamýk 4:0, v posledním "finále" v přímém souboji o prvenství jsme otočili nepříznivý vývoj utkání a porazili Nový Knín 4:1. Sestava: gólman Martínek, první řada Hnida (1), Vacek (2), Mudra (2), © Růžička (5), druhá řada Kelner, Hloušek, Kozohorský, Šedivý (1), třetí řada Kičinka, Malý, Horký, Černý (pro zranění do utkání nezasáhl). V závorkách je počet vstřelených branek. Přivezli jsme si i několik fanynek ze 7. třídy, ale nakonec jsme se od nich povzbuzování nedočkali. Kategorii 1. stupně jsme bohužel nemohli obsadit, protože děti byly na dopravním hřišti.

6.6. Olympijský den

Žáci a žákyně si zasoutěžili o více jak 100 medailí, takřka každý tedy mohl vystoupit na "bednu". Podle věku byli rozděleni do tří kategorií, v některých hlavně sportovních disciplínách na kluky a holky. A jak to probíhalo a dopadlo se můžete podívat: fotogalerie 1 2

31.5. Atletický čtyřboj v Houšťce - krajské kolo

Z jedenácti postoupivších z okresního kola se krajské soutěže zúčastnili bohužel jen 4 žáci, ale ostudu neudělali! Martin Nováček zvítězil mezi dorostenci a zajistil si postup do republikového kola v Olomouci! Tato třídenní akce se uskuteční v posledním červnovém týdnu. Jeho bratr Tomáš skončil v kategorii žáků III šestý. Jana Nosková mezi žákyněmi IV skončila pátá, její bratr Oldřich mezi žáky II šestnáctý. Tito reprezentanti se již jistě těší na příští ročník! Děkuji rodičům Nováčkovým a Noskovým za zajištění dozoru a fotografie, p. uč. Bicanovi za organizaci. Foto...

Petr Tyrmer

30.5. Otevřené mistrovství školy ve florbale

Tradičního turnaje se letos zúčastnilo 8 čtyřčlenných družstev, z toho 2 smíšená. Jak los určil skupiny? Týmy skupiny A, na prvním místě kapitán, na čtvrtém gólman (v závorce pořadí ve skupině po odehrání zápasů ve skupině): A1-Šedivý Jan, Malý L., Kičinka, Gregor (1), A2-Čech, Matějková, Moudrá, Sklenář(4), A3-Chalupa, Hájek T., Káš, Vaněček(3), A4-Kozohorský, Hloušek, Hájek D., Černý D.ml.(2). Skupiny B: B1-Mudra, Růžička, Januška, Formánek (2), B2-Čepilová, Dvořáková, Kelner, Martínek (4), B3-Vacek J., Hnida, Borodin, Hron (1), B4-Nováček M., Nováček T., Malý M., Petrák (3). Čtvrté týmy ze skupin se utkali v boji o 7. místo. Gól padl až v penaltovém rozstřelu a radoval se tým kapitánky Čepilové. Naopak v boji o 5. místo Nováčkovo družstvo rozdrtilo "Chalupáře" 9:0! První 2 družstva ze skupin postupovala do semifinále. Týmy ze sk. A nespěly a tak se střetly v boji o bronz. Tento zápas ovládli "Kozohorští" 2:0. Ve finále proti sobě stanula družstva J. Vacka a M. Mudry. Ti mohli soupeři oplatit porážku ze skupiny a dlouho to tak i vypadalo. Nicméně J. Vacek vyrovnal těsně před koncem a znovu byly k vidění nájezdy. Až ve třetí sérii rozhodl Hnida střelou "mezi betony" brankáře Formánka. Titul mistra školy pro tento rok patří čtveřici Vacek, Hnida, Borodin a Hron. Gratuluji! Foto...

Petr Tyrmer

n a h o r u

Atletická soutěž Pohár rozhlasu 29.5.

Dne 29.5. 2008 se žáci naší školy zúčastnili okresního kola poháru rozhlasu, kde nás vzorně reprezentovali a dosáhli níže uvedených výkonů, výsledky dosud nejsou známy.

Starší žáci   60m 1500m skok vys. skok dal. vrh koulí třída ročník
Januška J.   8,1 s   160 cm     9 92
Petrák M.   8,1 s     453 cm   9 93
Nováček M.     5:31   421 cm   9 92
Hloušek J.           9,72 m 9 92
Hájek M.       150 cm   10,67 m 9 93
Kičinka J.         362 cm   7 94
Převor J.   8,3 s         8 93
Vacek J.     5:43 150 cm     8 93
Černý D.     5:47     8,34 m 8 93
Starší žákyně   60m 800 m skok vys. skok dal. vrh koulí třída ročník
Křížková T.             6 95
Mirschitzková N.   9,4s         6 95
Nosková J.     3:09   390 cm   7 94
Čechová T.           6,24 m 7 95
Burianová K.   10,4         7 94
Vlčková M.     3:15 125     7 94

Josef Evan

n a h o r u

28.5. NFbL - konečně dohráno

Letošními vítězi se stala dvojice Hnida-Vacek před duem Růžička-Mudra, třetí místo vybojovali Nováček-M. Malý. Bramborové medaile zbyly dvojici Jakub Šedivý-Martínek.  Další pořadí: 5. Kozohorský-Chalupa, 6. Jan Šedivý-Kičinka, 7.Černý-Kelner, 8. Hloušek-Horký, 9. Sklenář-L. Malý, 10. nakonec skončila dvojice nejmladších, Gregor-Junek. Foto... Podrobnosti...

Petr Tyrmer

24.5. Atletický čtyřboj v Příbrami - okresní kolo

Výpravy na příbramský stadion se zúčastnilo 13 atletů naší ZŠ. Počasí přálo a soutěž proběhla hladce. Škoda jen, že účast byla slabší.Tak málo dětí má chuť sportovat a málo dospělých je podporuje. Postup na kraj do Mladé Boleslavi si zajistili Nováček M., Petrák, Hájek, Sobotka, Kičinka, Zmeková, Nosková, Nováček T., Moudrá, Malý L., Nosek, nepodařilo se postoupit dvojici nejmladších účastníků Salinger a Tyrmer. Pořadí našich poznáte podle fotografií. Přesné výkony zatím nejsou k dispozici. Fanděte příští sobotu naší minivýpravě! Foto...

Petr Tyrmer

n a h o r u

22.5. Florbalový turnaj v Sedlčanech

Ráno jsme se museli pěkně díky J. Vackovi proběhnout do Obor na autobus. Do Sedlčan jsme jeli titul obhajovat a začali jsme rázně, vítězstvím nad  2.ZŠ 4:2. I zápas s Kosovou Horou jsme neměli špatně rozehraný, soupeř ale pečlivě bránil. My jsme se soustředili na útok a vzadu jsme soupeřům nabídli okénka. Výsledkem byla remíza 3:3, ale na vítězství ve skupině to nakonec stačilo. Nejodpočinkovějším zápasem bylo semifinále s "B" týmem I. ZŠ Sedlčany. Přesto, že dostal mnoho prostoru druhý útok a první řada více odpočívala, jsme zvítězili 7:2. Finále byla bitva s I. ZŠ Sedlčany "A". A s vítězným koncem 5:3! Obhájili jsme titul, kromě dortu za prvenství vybojoval individuální cenu M. Mudra za nejlepšího střelce. Sestava a branky: Hnida, Růžička (3), Vacek (4), Mudra (9), Martínek, Hájek, Kičinka, Kozohorský (2), Hloušek. Díky za pěkný sportovní zážitek! Foto... Něco navíc na:

  http://www.propojeni.cz/joo/prop/FOTOGALERIE/FLORBAL_08/1.html

Petr Tyrmer

n a h o r u

14 5. - McDonald´s cup - okresní kolo

Další úspěšné tažení!!! Tým ve složení Jakub Gregor, Jacob Micka, Lukáš Malý, Václav Havel, Miroslav Drda, Jan Čech, Petr Burian, Patrik Junek, Jan Šedivý, Josef Vaněček a Petr Drobný hrál vynikající fotbal. Už v kvalifikaci na Dobříši kde skončili druzí byli schopni být víc než vyrovnaným soupeřem dobříšské sportovce. V Příbrami skončili ve skupině třetí, na prvním nepostupovém místě, ale dokázali například remizovat i s příbramskou sportovkou 1:1. V utkání o konečné umístění porazili 5.ZŠ Příbram 3 : 1 a na okrese obsadili úžasné páté místo. Fotbalový um s bojovností zdobí toto mužstvo a čeká ho jistě skvělá budoucnost. Foto...

J. Červenka
 

14.5. Coca Cola Cup - okresní kolo

Na okresní finále jsme rozhodně neodjížděli jako favorité. Hned první utkání nás svedlo dohromady s hlavním adeptem na vítězství - dobříšskou sportovkou. Do poločasu jsme byli vyrovnaným soupeřem, ale pak se protivníkovi podařilo několik akcí a nešťastně jsme prohráli 6:0. Následujícím soupeřem byl Rožmitál pod Třemšínem. Přes jejich počáteční vedení 1:0 jsme po výborném výkonu a brankách hráčů Mudry a Petráka zvítězili 2 : 1. V závěrečném utkání se 4.ZŠ Příbram jsme několikrát šli sami na jejich gólmana, ale našim hráčům se nepodařilo skórovat a prohráli jsme 1 : 0.
Skončili jsme třetí ve skupině. Myslím, že všem našim hráčům patří dík a respekt za jejich bojovnost, nasazení a dosažení vynikacích výsledků v tomto ročníku Coca Cola Cupu. V tomto mužstvu všichni chtěli hrát, všichni hráli pro tým a zásluhou jsou vynikající výsledky, kterých dosáhli. Zde jsou jména hráčů : Hájek M. (gólman), Převor, Nováček M., Borodin, Hnida, Hron, Vacek, Petrák, Mirschitzka, Mudra, Černý, Kelner, Nováček T., Káš, Havel a Hájek T.

J. Červenka

n a h o r u

13.5. Jaga Oxygen Cup, celostátní florbalový turnaj žáků kat. II v Sedlčanech

Letos poprvé, doufám že ne naposledy, se konal turnaj pro žáky ročníku 1996 a mladší. Odcestovali jsme do Sedlčan společně s Dobříšskou I.ZŠ a ZŠ Nový Knín. Zúčastnilo se 8 týmů. V naší A skupině jsme za soupeře měli postupně ZŠ Jiráskovy sady (4:3), I. ZŠ Sedlčany (4:2) a Kamýk (7:1). Vcelku suverénně jsme vyhráli skupinu. Jak se ukázalo, naše skupina byla obtížnější. V semifinále jsme se totiž utkali s Dobříší (6:2) a ve finále jsme znovu doslova narazili na ZŠ Jiráskovy sady a bohužel jsme podlehli 1:2. Musím ocenit bojovnost a disciplinovanost týmu (nejlepší skóre 22:10 a 4 vítězství z 5 zápasů) a individuální výkon kapitána Jana Šedivého, který jako obránce vstřelil 13 branek. Brankář Gregor sice neodchytal žádný zápas s nulou, ale s průměrem 2 branky na zápas byl nejúspěšnějším gólmanem. Dále se na úspěchu podíleli Hájek (4 branky), Chalupa (4), Junek (1), Havel, Sklenář, Vaněček. Do budoucna přeji nadějným sportovcům mnoho dalších úspěchů, hlavně ať se hrou baví! Foto...

Petr Tyrmer

6. a 7. 5. - McDonald´s cup

Žáci 1. až 3. ročníku bohužel podlehli všem svým soupeřům, tedy dobříšským školám a Novému Knínu. Tým ze srovnatelné školy, tedy Staré Huti, na turnaj nepřicestoval.

Výsledek žáků 4. a 5. třídy je výborný, v konkurenci stejných škol vybojovali 2. místo, tudíž postup do středečního okresního kola!

n a h o r u

HISTORICKÝ ÚSPĚCH!!! Coca Cola Cup - okrskové kolo 25.4.

Po neuvěřitelně bojovných výkonech všech zúčastněných ( i bez rádoby hvězd ) se podařilo našim klukům zvítězit na dobře obsazeném turnaji v Petrovicích. I přes výraznou výškovou převahu všech našich protivníků se našim borcům podařilo porazit Petrovice 3 : 0, Sedlec 2 : 0. A po heroickém výkonu proti vysoce favorizovanému Milevsku (0 : 0) došlo díky stejnému skóre s tímto soupeřem k penaltovému rozstřelu, který Milevsko nezvládlo a naši psychicky odolní hráči zvítězili 4 : 2 a tím pádem vyhráli celý turnaj. Nebudu nikoho konkrétně vyzdvihovat, protože celý tým předvedl obrovsky obětavý výkon ( řada hráčů končila s křečemi v nohách ), ale úspěch je to veliký, nevzpomínám si kdy škola postoupila takhle daleko. Sestava a branky: Hájek (gólman), Převor, Nováček M.(1P), Borodin, Hnida, Hron, Vacek (1P), Petrák (4+1P), Mirschitzka, Mudra (1P), Černý, Kelner (1), Nováček T., Káš

J. Červenka

24.4 Florbalový turnaj žáků kat. IV v Novém Kníně

Naši kluci podávali velmi bojovné výkony a vybojovali ze šesti zúčastněných týmů třetí místo, ačkoliv v posledním zápase, souboji s Dobříší, sahali i po stříbře. Ale to naše neproměňování šancí... Sestava: V brance Martínek, v poli Mudra (6), Růžička (5), Hájek, Petrák (2), Hnida, Vacek (1), Horký (1), Hloušek. V závorce je počet vstřelených branek. Foto...

 

Knín B

Knín A

Knín C 

Nečín

1.ZŠ

Dobříš

Štěchovice

Skóre

Body

Pořadí

ZŠ Nový Knín B

 

 

xxxxxx

3:8

6:1

1:3

2:3

3:5

15:23

3

5.

ZŠ Nový Knín A

 

 

8:3

xxxxxx

10:2

5:0

7:4

10:0

40:9

15

1.

ZŠ Nový Knín C

 

 

1:6

2:10

xxxxxx

0:8

0:4

4:4

7:32

1

6.

ZŠ Nečín

 

 

3:1

0:5

8:0

xxxxxx

1:3

3:1

15:10

9

3.

1.ZŠ Dobříš

 

 

3:2

4:7

4:0

3:1

xxxxxx

14:0

28:10

12

2.

1. ZŠ Štěchovice

 

 

5:3

0:10

4:4

1:3

0:14

xxxxxx

10:34

4

4.

Petr Tyrmer

n a h o r u

15.4. Florbalový turnaj žáků 6.a 7. tříd v Novém Kníně

Mladé naděje nevstoupili, jako už tradičně, do turnaje příliš úspěšně. Začali porážkami od Mníšku a s Novým Knínem. Po remíze s Gymnáziem Dobříš šli kluci do sebe a proti Štěchovicím nastoupil snad úplně jiný tým. Zvítězili nad nimi 4:1 a vidina možného třetího místa hnala kluky i v posledním souboji proti I. ZŠ Dobříš. Bohužel naši neudrželi dvougólový náskok a další remíza nic neřešila. Na skóre o jedinou branku 4.místo za Knínem, Mníškem a Dobříší. Sestava: Martínek, Gregor, Černý, Kelner, bratři Šediví, Nováček, Kozohorský. Tabulka Foto...

Petr Tyrmer

14.4. Coca-Cola Cup ve Zduchovicích

Vítězství 4:1 nad ZŠ Kamýk nad Vltavou znamenal postup na okrsek do Sedlčan.

n a h o r u

14.3. O nečínský poklad ve florbalu

Turnaj se uskutečnil poprvé přímo v Nečíni v sále hostince U Vandasů. Zúčastnilo se ho šest družstev. Kromě týmu naší školy ještě ZŠ Nový Knín, ZŠ Kamýk nad Vltavou, I. ZŠ Dobříš, Gymnázium Dobříš a Sokol Nečín. Naše sestava (poznamenaná marodkou): gólman Martínek, 1. řada: Růžička, Vacek, Hnida, 2. řada: Kozohorský, Hloušek, Horký, 3. řada: Černý, Kičinka, Kelner. Čtvrté místo tohoto týmu nelze považovat za úspěch, ale za daných možností ani za neúspěch. Kluci podali bojovný a obětavý výkon. Výkony prvních třech týmů byly vyrovnané, vyhrát turnaj se nakonec podařilo N. Knínu. Gratulujeme! Foto...

 

Sokol Nečín

ZŠ Nečín

ZŠ Nový Knín

ZŠ Kamýk

Gy. Dobříš

1.ZŠ Dobříš

Skóre

body

pořadí

Sokol Nečín

x

4:0

4:5

7:1

4:2

7:3

26:11

8

2

ZŠ Nečín

0:4

x

2:5

4:0

5:1

0:5

11:15

4

4

ZŠ Nový Knín

5:4

5:2

x

14:0

15:1

7:7

46:14

9

1

ZŠ Kamýk

1:7

0:4

0:14

x

5:5

3:5

9:35

1

6

Gymnázium Dobříš

2:4

1:5

1:15

5:5

x

1:5

10:34

1

5

1.ZŠ Dobříš

3:7

5:0

7:7

5:3

5:1

x

25:18

12

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Petr Tyrmer

12.3. Velikonoční laťka v Kamýku

Foto a podrobnost

n a h o r u

19.12. Florbalový turnaj na I. ZŠ Dobříš

Tato akce pro nás skončila nečekaným úspěchem. V turnaji jsme obsadili třetí místo za Novým Knínem a I. ZŠ, za námi skončili Mníšek, Gymnázium Dobříš a II. ZŠ. Mezi střelce se zapsali Mudra, Šedivý, Vacek, Růžička a Hnida. Na úspěchu se dále podíleli D. Černý, Hloušek, Kelner, Kičinka, Horký a Kozohorský a především gólman Martínek. Brzy bude i fotogalerie. Kluci, jen tak dál! Foto...

 

ZŠ Mníšek

ZŠ Nečín

ZŠ Nový Knín

2.ZŠ Dobříš

Gy. Dobříš

1.ZŠ Dobříš

Skóre

body

pořadí

ZŠ Mníšek

x

1:4

0:5

4:2

2:0

2:4

9:15

6

4

ZŠ Nečín

4:1

x

3:5

4:1

3:0

0:4

14:11

9

3

ZŠ Nový Knín

5:0

5:3

x

5:0

5:0

4:3

24:6

15

1

2.ZŠ Dobříš

2:4

1:4

0:5

x

2:3

0:8

5:24

0

6

Gymnázium Dobříš

0:2

0:3

0:5

3:2

x

0:5

3:17

3

5

1.ZŠ Dobříš

4:2

4:0

3:4

8:0

5:0

x

24:6

12

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Petr Petr Tyrmer

n a h o r u

5. a 12. 12. Předvánoční turnaj ve stolním tenise

Fotogalerie

22.11. Florbalový turnaj O neveklovský měšec

 

 

 

 

 

góóól!

V turnaji skupiny západ jsme skončili čtvrtí, za N. Knínem, I. ZŠ Dobříš a VII. ZŠ Příbram. Podrobnosti a Fotogalerie...

n a h o r u

31.10. Florbalový turnaj mladších žáků o Pohár hejtmana Středočeského kraje

Akce se uskutečnila na ZŠ Školní v Příbrami, pořadatelem bylo DDM Příbram. Turnaje se zúčastnilo 15 škol, ve 3 skupinách po 5. Bohužel jsme hráli nejen zcela první "rozkoukávací" zápas, zároveň s nakonec nejlepším týmem skupiny. Další zápasy jsme sice zvládli, ale klopýtnutí v prvním utkání nás stálo postup ze skupiny. Hoši hráli s nasazením a taktické pokyny při hře zvládali lépe, než spořádanou chůzi po chodníku. Důležité bylo, že jme měli radost ze hry a den strávený v pohybu. Sestava (v závorce vstřelené branky): J. Gregor, J. Šedivý (2), D. Hájek, D. Chalupa (2), P. Sklenář (4), L. Malý (2), P. Junek, J. Vaněček (1), P. Drobný (1), M. Drda, J. Čech. Foto...

Nečín : Bří Čapků Příbram 0:4

Nečín : 3. ZŠ Příbram 3:1

Nečín : Nový Knín 6:0

Nečín : 1. ZŠ Sedlčany 3:0

Petr Tyrmer

n a h o r u

19.10. Nečínská míle

Tak třetí ročník přespolního běhu je minulostí. Ve většině kategorií bylo dosaženo dobrých výsledků, ba i rekordů. Ale také výkonů, kterými by se aktéři chlubit nemohli. Nakonec byly nejlepším při slavnostním vyhlášení výsledků rozdány sladké ceny na doplnění energie.

Výsledky

Foto...

Rekordy

n a h o r u

18.10. Malá kopaná - okrskové kolo v Dobříši

Obsadili jsme třetí místo po prohře se II. ZŠ 2:9 a remíze 1:1 s I. ZŠ Dobříš.

Foto...

11.10. Atletický čtyřboj v Příbrami

V okresním kole se závodilo v běhu na 60m a 1000m (dívky 800m), vrhu koulí a ve skoku vysokém (dalekém). Všichni soutěžící podali maximální výkony. Poděkování za vzornou reprezentaci patří L. Zmekové, M. Královi, K. Kvapilové, M. Petrákovi, M. Vlčkové, M. Nováčkovi, J. Noskové, J. Převorovi a J. Hlouškovi. Z našich chlapců dosáhl nejlepších individuálních výsledků M. Král, mezi dívkami L. Zmeková. Naše ZŠ se v kategorii dívek umístila na 9. místě, chlapci dokonce na 6. místě v okrese Příbram!

Výsledky družstev

Josef Evan

n a h o r u

2006/2007

25.6. Sportovní den - dvojutkání se ZŠ Nový Knín

Osmé a deváté ročníky ZŠ Nový Knín přicestovaly do Nečíně. Chlapci sehráli fotbalové utkání, v němž jsme novoknínské rozdrtili 8:2. V dalším víceméně veselém týmovém zápolení (střelba, pojídání špaget aj.) byli soupeři naopak úspěšnější. Šesté a sedmé ročníky naopak odjeli do Nového Knína. Dívky v přehazované podlehly 0:3 na sety. Chlapci podlehli ve florbale 15:7. Měli jsme k dispozici pouze 2 lajny, soupeř 4, což v padesátiminutovém zápase nestačilo. Ve čtvrthodinovém předzápase jsme soupeře přehráli 6:1.

25.6. Atletický pohár v Berouně

23.6. Florbal Allstargame na Duhovém hřišti v Kamýku

Oldstars v. Allstars 20:16. Tak skončilo rozloučení s florbalovou sezónou v Kamýku. Sestava oldies: Dvořák, Vacek, Hradský, Křížek, Kelner. Sestava mixu: Přeborovský, Černý, Růžička, Kelner, Vacek, Tyrmer

n a h o r u

21.6. Atletický čtyřboj v Sedlčanech

6.6. Florbalový turnaj v Kamýku : vítězství!

II. stupeň: Sestava: Gólman: T.Dřevěný, 1.obrana: J.Přeborovský, P.Černý, 2.obrana: D.Hnida, J.Vacek, 1.útok: R.Valsa, T.Kretschmer, M.Vacek, 2.útok: M. Král, J.Januška, M.Růžička, 3.útok: J.Hloušek,  M.Mudra, Š.Cajthaml. Tentokrát jsme si užívali pohodlí smluvního autobusu. Musím vyzdvihnout precizní obranu a bezchybný výkon brankáře, který vychytal turnaj bez obdržené branky! Naše góly vstřelili M.Vacek, T.Kretschmer a M.Král. Kluci si tento týden dali svými výkony i výsledky pěkný dárek k závěru sezóny. Čeká nás už jen ALLSTARGAME.

II. stupeň Nečín Knín Hbity Kamýk body skóre pořadí
Nečín X 2:0 2:0 1:0 9 5:0 1
Nový Knín 0:2 X 1:1 5:2 4 6:5 2
Dolní Hbity 0:2 1:1 X 2:0 4 3:3 3
Kamýk nad Vltavou 0:1 2:5 0:2 X 0 2:8 4

I. stupeň: Sestava: Gólman: Sklenář (Žák), obránci:  Šedivý, Černý, Nováček, útočníci: Chalupa, Hájek, Malý, Žák (Sklenář). Narychlo sestavený tým s minimem turnajových zkušeností podal bojovný i vcelku dobrý taktický výkon, postavený na spolehlivé defenzívě. Z vyrovnaných utkání vytěžil z minima maximum. Druhé místo může být příslibem do budoucnosti.

I.stupeň Nečín Knín Hbity Kamýk body skóre pořadí
Nečín X 1:5 1:0 0:0 4 2:5 2
Nový Knín 5:1 X 5:2 3:0 9 13:3 1
Dolní Hbity 0:1 2:5 X 2:0 3 4:6 3
Kamýk nad Vltavou 0:0 0:3 0:2 X 1 0:5 4

4.6. Florbalový turnaj v Sedlčanech : vítězství!

Soutěže se zúčastnily sedlčanské školy a náš tým. Sestava: J.Přeborovský, P.Černý, R.Valsa, T.Kretschmer, T.Dřevěný, D.Hnida, J.Vacek, M.Růžička, D.Černý, M.Vacek, J.Hloušek, M.Král, M.Mudra, J.Kičinka. II. ZŠ jsme porazili 5:0 a 3:2, I. ZŠ pak 6:0 a 3:2. O branky se rozdělilo 8 střelců, což je potěšitelné a podtrhuje to naše kolektivní pojetí a výkonnost celé řady hráčů. Bez ztráty bodů jsme získali prvenství a sladké rolády. Hlad jsme zahnali párkem v rohlíku na náměstí a hurá na autobus. Protože jsme nastupovali i vystupovali v Oborách, měli jsme to i s procházkou!

Petr Tyrmer

n a h o r u

3.6. Atletický čtyřboj ve Vlašimi - krajské kolo

Výpravy na vlašimský stadion se zúčastnilo 13 atletů naší ZŠ a atletického kroužku. Autobus svážející atlety vyjížděl brzy ráno, abychom na soutěž, která začínala v 9:00 dorazili včas. Ačkoliv nepřálo počasí a ani zázemí nebylo ideální, soutěž pro naši výpravu vyzněla ještě lépe než loni. Posuďte sami.

Výsledky:

I.kat. chlapci sprint 50m skok daleký hod míčkem běh na 400m konečné pořadí
J.Gregor 9,2 292 32,05 1,26,60 2
O.Nosek 9,2 245 18,12 1,38,00 18
II.kat. dívky sprint 60m skok daleký hod míčkem běh na 400m konečné pořadí
R.Vlčková 8,9 325 15,22 1,25,60 4
A.Matějková         20
K.Jílková         23
III.kat. dívky sprint 60m skok daleký hod míčkem běh na 800m konečné pořadí
L.Zmeková 9,3 404 31,69 3,14,10 3
M.Wittlerová 9,1 382 30,4 3,25,10 4
M.Vlčková 9,5 367 27,15 3,24,40 6
J.Nosková 10 385 19,25 3,11,10 7
III.kat. chlapci sprint 60m skok daleký hod míčkem běh na 800m konečné pořadí
M.Malý 10,8 330 35,25 3,20,20 9
IV.kat. chlapci sprint 60m skok daleký hod míčkem běh na 800m konečné pořadí
J.Januška 8,2 454 57,35 2,36,00 1
M.Nováček 8,9 415 58,33 2,46,70 4
Dorostenky sprint 100m skok daleký hod granátem běh na 1000m konečné pořadí
L.Špátová 16 343 23,53 4,51,50 1
  [s] [cm] [m] [min]  
První tři v každé kategorii postupují do celorepublikového kola 16.6. v Houšťce (MB)

 Josef Bican, Petr Tyrmer

n a h o r u

 

25.5. Florbalový turnaj. Otevřené mistrovství ZŠ

Jako organizátor florbalového života na škole si mohu trochu oddechnout. Poslední velká akce je za mnou. Myslím, že počasí přálo až moc. Slunce nás pěkně ožehlo, ale na dramatičnosti ani úrovni turnaje neubralo! Zúčastnilo se ho 32 žáků v 8 týmech a 2 pomáhali s organizací. Hrálo se ve 2 skupinách, modré M a zelené Z. Vítězové postupovali přímo do semifinále (1M: Přeborovský, Dřevěný, Černý, Vacek a 3Z: Růžička, Hájek, Mudra, Kretschmer), 2. z jedné skupiny se 3. ze druhé skupiny hráli čtvrtfinále o zbylá dvě místa v semifinále (4M: Král, Jánský, Januška, Převor s 1Z: Šedivý, Černý, Kičinka, Lundák 0:1 - hráči předvedli drama, kdy ubránili výsledek a přitom využili svou jedinou šanci a 4Z: Horký, Hloušek, Hnida, Vacek s 2M: Nováček, Petrák, Černý, Plavec 2:1 - zde zvítězil naopak aktivnější tým). Týmy zapsané tučně proloženým písmem postoupili do semifinále, ale tam ani jeden neuspěl. Snad nejpikantnější bylo utkání o 7. místo. Tým sedmáků (2Z: Borodin, Soukup, Sobotka, Kocík) podlehl 0:2 smíšenému výběru šesťáků (3M: Kelner, Martínek, Čepilová, Burianová). Pátí skončili ambiciózní 4M, kteří taktéž 2:0 porazili 2M. Zápas o 3. místo mezi 4Z a 1Z pro sebe opět rozhodli 4Z v poměru 1:0 a zopakovali si vítězství ze skupiny. Vítězové skupin se utkali v dramatickém finále. Tým 3Z vyrovnal 2 vteřiny před koncem na 1:1 a byl to vůbec jediný gól, který brankář Dřevěný za sebe pustil! V prodloužení nikdo neskóroval, 1M zvítězil až na samostatné nájezdy, ale až v 9. sérii!

Petr Tyrmer

n a h o r u

23.5. Závěrečný turnaj Házenkářského kalamáře

V tomto turnaji se náš tým neprosadil a skončil poslední. Celkově ale získali kluci pohár za třetí místo. Kdyby byli disciplinovanější a lépe plnili taktické pokyny, mohli být jistě úspěšnější!

17.5. Okresní kolo McDonald´s cup

Tohoto turnaje se zúčastnilo 8 týmů, hrály ve dvou skupinách. Tým našich čtvrťáků a páťáků se prosadil až ve svém čtvrtém utkání - o 7. místo. Proti Březnici si vítězství kluci vystříleli až v penaltovém rozstřelu. V základní skupině všechna svá utkání prohráli. Ale i tak je to úspěch!

15. - 16.5. o Pohár rozhlasu v atletice

n a h o r u

12.5. Atletický čtyřboj v Příbrami

Za velké účasti žáků naší školy proběhla letošní soutěž v atletickém čtyřboji na stadiónu příbramského gymnázia.

V kategorii mladší dívky II obsadila 2. příčku Radka Vlčková.

V kategorii starší dívky III zvítězila Lenka Zmeková, 2. pořadí patřilo Martině Witlerové a 3. Markétě Vlčkové.

V kategorii starší dívky IV byla 3. Lucie Špátová.

V kategorii mladších žáků I zvítězil Jakub Gregor a 3. byl Oldřich Nosek

V kategorii starší žáci IV obsadil 2.  místo Martin Nováček, hned za ním skončil Miloslav Petrák. Všichni výše uvedení postoupili do Krajského kola, které se uskuteční 3.6. ve Vlašimi. Ač podali velmi dobré výkony i M. Král a J. Hron, na postup to nestačilo.

Josef Bican

2. a 3. 5. - McDonald´s cup

V tomto fotbalovém turnaji dosáhli žáci 4. a 5. ročníku na postup z okrskového kola. Tento úspěch se podařil i v loňském roce. Okresní kolo se uskuteční 17.5. v Sedlčanech.

26.4. COCA COLA CUP

Po výhře nad Petrovicemi a prohře s II. ZŠ Dobříš jsme na postup ze skupiny nedosáhli.

n a h o r u

26.4. Turnaj o pohár ředitele ZŠ Nový Knín ve florbale

Hrálo se na 2x7 minut systémem 1+3, každý s každým. Přesto, že v týmu chybělo ze základu mnoho hráčů (Kretschmer, P. Černý, Valsa, Hnida, Král, a J.Vacek), předvedený výkon nebyl špatný. Tým ve složení Dřevěný, Přeborovský, M. Vacek, Růžička, D. Černý, Martínek, Lundák a Hloušek vstoupili do turnaje výhrou nad Štěchovicemi 2:0. Branky obstarali Vacek a Přeborovský. Poté jsme podlehli Gymnáziu Dobříš 3:1 (Vacek). V utkání proti Knínu jsme udělali řadu individuálních chyb v útoku a soupeř trestal rychlými a přesnými brejky. Prohra 7:2 (Přeborovský, Lundák) byla vyjádřením především téměř stoprocentní střelby. Porážka od budoucího vítěze turnaje mrzela o to víc, že jsme v utkání vedli už 2:0. Poté následovali naše chyby při standardních situacích, nevyužitá přesilovka, zapomínání se v útoku... Porážka  2:4 (Přeborovský, Vacek) nás odsoudila k 5. místu, bez ohledu na poslední zápas. Ten jsme nad Kamýkem vyhráli 2:0 (Vacek, D. Černý) ve zkráceném čase, abychom stihli autobus. Konečné pořadí: 1. II.ZŠ Dobříš, 2.Gymnázium Dobříš, 3.Štěchovice, 4.Nový Knín, 5.Nečín, 6.Kamýk.

Petr Tyrmer

n a h o r u

13.4. Revolt cup

Dlouho napřed ohlášený turnaj hráčů v hře REVOLT, na který byli všichni ještě před dvěma měsíci nažhaveni, postihla nízká účast. Možná i kvůli pěknému počasí přišli 4 z 5 přihlášených závodníků. S přehledem zvítězil David H. z 8. A s celkovým časem 19´11´´, 2. Jan V. z 9. tř. (20´06´´), 3. Josef H. z 8.A (24´13´´) a 4. Tomáš K. z 9. tř. (29´54´´). Radek F. ze 7. tř.  nedostavil. Stal se tedy borcem na konec pro rok 2007!

 

Botanic Garden M

Ghost Town

Museum 2

Toys in

Toytanic R

Toy World

Super market

Toy in 2

Toy World 2

Super market 2

hnidda

1:18

1:29

2:09

2:22

3:04

1:13

2:25

2:28

1:34

1:09

horkjo

1:44

1:57

2:32

2:52

5:03

1:18

3:06

3:01

1:45

1:25

kaisto

2:25

4:05

3:48

2:27

4:17

1:14

3:35

4:05

1:41

1:27

vanija

1:28

1:31

2:17

2:32

2:56

1:22

2:29

2:17

1:51

1:23

 Petr Tyrmer

n a h o r u

4. 4. Velikonoční laťka v Kamýku

Výprava naší školy čítala 16 žáků, z nichž 10 dosáhla na umístění "na bedně". Skákalo se v osmi kategoriích: 4 chlapeckých a 4 dívčích rozdělených podle věku.

1.-3. třída:

1. Sobotková ;

2. Malý, dále reprezentoval Gregor

4.-5. třída:

1. Křížková, 2. Mirschitzková, dále reprezentovaly Vlčková, Mesnerová, Moudrá ;

3. Malý, dále reprezentoval Havel

6.-7. třída:

1. Vlčková, 2. Nosková ;

1. Vacek, dále reprezentoval Sobotka

8.-9. třída:

1. Zmeková ;

3. Král

Jana Jílková a Jaroslav Červenka

30.3. skončila Nečínská florbalová liga, její 3. ročník

Konečné výsledky...

Petr Tyrmer

n a h o r u

23.3. florbalový turnaj O nečínský poklad (7. ročník)

Tento turnaj pořádám pod patronací oddílu florbalu TJ Sokol Nečín. Odehrává se v sokolovně v Kamýku nad Vltavou. Hlavní ceny, keramickou truhlu a medaile, vyrobila p. uč. Kalmanová, za což ji srdečně děkuji.

Letos se zúčastnili: tým ZŠ Dolní Hbity, 2 družstva Kamýku nad Vltavou, Nového Knína a 2 nečínské týmy. Naposledy jsme si turnaj vyhráli před 3 lety, tak jsme letos pilovali sestavy i taktiku ještě den před turnajem. Ale v den turnaje nemocnost neumožnila start třem hráčům a muselo se znovu částečně improvizovat.

Již ve skupině oba naše týmy zaváhaly. ale jen s týmy Knína. Bohužel se situace opakovala i v semifinále. Nejdříve Nečín B prohrál 1:3 s A týmem Knína, přestože minutu před koncem vedl 1:0. Poté ale přišla gólová smršť. Vývoj zápasu našeho A týmu s Knínem B byl trochu podobný. Soupeř srovnal až půl minuty před koncem normální hrací doby sraženou střelou. Rozuzlení nepřineslo ani prodloužení, rozhodly až nájezdy. Pátá série poslala naše áčko do zápasu o 3. příčku s béčkem. První i třetí místo získaly A týmy.

1.Nový Knín A, 2.Nový Knín B, 3.Nečín A (T. Dřevěný, P. Černý, M. Vacek, T. Kretschmer), 4.Nečín B (J. Vacek, J. Přeborovský, M. Král, M. Mudra), 5.Dolní Hbity, 6.Kamýk A, 7.Kamýk B.

Petr Tyrmer

n a h o r u

Házená - 3.  kolo soutěže Házenkářský kalamář

Po úspěchu v 2. kole se našemu týmu nedařilo a v tomto kole jsme až čtvrtí - poslední. Alespoň že jsme dosáhli jednoho vítězství. Nejlepšími hráči byli J.Hron v bráně a M.Král na levém křídle, který obstaral 21 z 32 branek týmu. Januška 6, Hloušek 3, Nováček a Horký po 1 brance. Citelně družstvu chyběl nemocný rozehrávač M.Růžička. S Rožmitálem jsme prohráli 9:15, Kamýku jsme podlehli 8:14, 5. ZŠ Příbram jsme porazili 15:12. Poslední kolo soutěže se uskuteční v květnu v Kamýku nad Vltavou. 

Josef Bican

n a h o r u

Florbal v Kosově Hoře - probuzení střelců a vítězství kombinační hry

V pátek 16.2. náš florbalový tým vyrazil na přípravný zápas do Kosovy Hory na zápas s místní ZŠ (3. v okresním přeboru). Hrací systém byl 1+4. Mladší žáci (P. Kelner, H. Martínek, Jan a Jakub Šedivých doplněni J. Vackem nebo M. Králem) sehráli a s přehledem vyhráli zápas se staršími děvčaty (přebornice okresu). Absolvovali též poučný tréninkový zápas s našimi staršími žáky. Vrcholem bylo utkání A výběrů, který jsme s přehledem vyhráli 10:7 (0:2,2:0,4:2,4:3). Po počátečním "rozkoukávání" jsme s přehledem kombinovali, lépe se pohybovali a byli jsme důraznější. Nelze však odpustit, že hoši za stavu 10:4 vypustili závěr. Kluci podali nejlepší týmový výkon za poslední léta. Změny stylu hry v závislosti na typu útočníka, pestřejší hra po křídlech našich pracovitých záložníků, výpady obrany a vyrovnaně působící gólman byli naší devízou.

Hráči a jejich vyjádření: Gólman T. Dřevěný vnesl klid do hry, velkým přínosem byly jeho přesné rychlé rozehrávky. Flexibilní, důrazná a spolehlivá obrana, schopná efektivně zaútočit, P.Černý (1 gól, "dneska jsem si zahrál a bez vlastence") a  J. Přeborovský (1 gól, "ňák mi to dneska nesedlo" - to říká vždy). Chytří hráči pro kombinaci i bojovníci pro "černou práci" M. Růžička (1 gól, "dal jsem dva, ale to nechte") a J.Vacek se mezi staršími hráči svým přehledem již dlouhodobě prosazují. T. Kretschmer (4 góly) byl svým celoplošným stylem a individuálními schopnostmi ("měl jsem běhavku") k neudžení. M. Král se v útoku příliš utápěl v individuálních akcích a protože soupeř přistupoval rychle, nemohl být úspěšný. P. Lundák (3 góly) si hledal místo před brankou a představil se jako střelec se zabijáckým instinktem ("psst"). "Jen tak dál!" Může říci tým i trenér. Vydařené vystoupení! Díky za pomoc při dopravě žáků p. P. Šedivému.

Petr Tyrmer

 n a h o r u

Tříkrálová laťka

Druhý ročník tříkrálové laťky pro žáky 4. a 5. ročníku se konal 5. ledna. Ačkoliv se závodu zúčastnilo málo žáků, výkony byly dobré. Za pomoc s organizací děkuji p.uč. Rottové a žákyni 7. třídy V. Beranové. Níže je celkový přehled výsledků, v závorce překonaná výška v cm.

Dívky: 1. L.Vlčková (105), 2. K. Jílková (95), 3. S. Wrightová (85)

Chlapci: 1. T.Nováček (115), 2. P. Havel (110), 3.-4. J. Gregor a P. Sklenář (100), 5. D. Žák(90), 6. J. Čech (85)

Josef Bican

n a h o r u

16.12. Florbalový turnaj na Dobříši

Turnaje se zúčastnilo 6 týmů. My jsme hráli v sestavě: J.Hloušek, P.Černý , J.Přeborovský, T.Kretschmer, M.Růžička, M.Vacek, J.Vacek, T.Dřevěný. Výkony a úroveň prvních 4 týmů byly na vysoké úrovni. S Knínem jsme prohráli 2:5, s Gymn.2 6:0, s 1.ZŠ 6:2, s Mníškem 0:1 a bohužel i  s Gymn.1 2:3.

 

1. Mníšek

2. Knín

3. Gymnázium 1

4. Nečín (4 body, kladné skóre 16:11)

5. 1.ZŠ Dobříš

6. Gymnázium 2

Petr Tyrmer

n a h o r u

13.12. Vánoční laťka v Kamýce

Tato akce přinesla už tradičně naší atletické výpravě úspěch. Úsilí bylo korunováno 6 vítězstvími ze 6 obsazených kategorií! Soutěže se zúčastnily 3 školy: Kamýk, Hbity a Nečín. V kategorii 4. a 5. tříd se prosadili M. Malý (120cm) a Š. Mesnerová (115cm). Dobrými výkony se prezentovali i J. Vaněček, J. Homola, M. Moudrá a R.Vlčková. Kategorii 6. a 7. tříd ovládl J. Převor (145cm), mezi děvčaty kralovala L. Zmeková (130cm), která posléze zvítězila i mezi nejstaršími děvčaty. Prosadili se i J. Vacek a  J. Nosková. Poprvé jsme přivezli i prvenství mezi nejstaršími žáky. Tajnou zbraní se stal J. Januška (158cm), neztratil se ani druhý M. Král. Dobře zaskákali i D. Formánek a T. Mirschitzka. A to jsme pro mnohé omluvy neomluvy neodjížděli se všemi esy! Už se těšíme na další atletické podniky - Velikonoční laťku a Pohár rozhlasu. Díky patří organizátorům i řidičům výpravy, p.uč. Jílkové a p.uč.Vaníčkovi.

Josef Bican

.n a h o r u

2.12. Příbramská házenkářská liga, 2. turnaj: Příbramský kalamář

Do turnaje naše nerozehřáté družstvo vstoupilo podobně, jak předešlý turnaj skončilo, tedy prohrou s 5.ZŠ Příbram 7:12. Ale pak již nastupoval zcela jiný tým. Rozchytal se brankář Hron, k útokům především po levém křídle zaveleli Januška s Králem, naším nejlepším střelcem. Tým pookřál a rozehráli se i ostatní. Odnesly to týmy ZŠ Rožmitál (17:15) i favorizované družstvo ZŠ Kamýk (11:10). A tak by měl být cíl hráčů i trenéra v příštím kole koncem února jasný. Vítězství!

Josef Bican

.n a h o r u

21.11. Mistrovský florbalový turnaj O neveklovský měšec

Naše reprezentace odcestovala na turnaj společným autobusem s Novým Knínem, sdílela s nimi stejnou šatnu, ale měla jinou skupinu  (I. a II. ZŠ Sedlčany a Chlum)a zcela jiný osud.V prvním zápase jsme se trápili s týmem Gymnázia Sedlčany. Osmnáct z dvaceti minut zápasu jsme strávili útočením, ale nakonec jsme byli rádi za vítězství 1:0.Druhý zápas jsme remizovali 1:1 se ZŠ Kosova Hora, nejlépe hrajícím týmem v naší skupině.Poslední zápas proti 7. ZŠ Příbram jsme trápili sami sebe.Dvakrát jsme soupeře uvedli do vedení vlastními góly, dvakrát jsme vyrovnali, ale nervózní koncovku jsme v obraně nezvládli.Prohra 2:4 nás, byť jen o skóre, do semifinále nepustila.Po roční pauze se z vítězství a z postupu na kraj radoval N. Knín.

Sestava: D.Černý, J. Hloušek, J. Přeborovský, R. Valsa, P. Lundák, T. Dřevěný, M. Mudra,M. Vacek , M. Růžička, T. Kretschmer, J. Vacek, P. Černý.

Petr Tyrmer

n a h o r u

1.11. Nečínská míle

Výsledky

Rekordy

Josef Bican a Petr Tyrmer

n a h o r u

25.10. Přehazovaná

Okresní přebor žáků 6. tříd se uskutečnil v Příbrami. Náš tým získal ve své skupině 2. místo za pozdějším vítězem. Celkově družstvo obsadilo 3. místo a získalo bronzové medaile.

Josef Bican

n a h o r u

25.10. Povltavská laťka v Kamýku

Výsledky:

kat. II D:  3. K. Jílková - 100 cm

kat. IV D: 1.K. Kvapilová - 120cm

kat. III CH: 1. J. Převor - 145cm, 2. J. Vacek - 140cm

kat. IV CH: 3. J. Januška 155cm, 4. T. Kretschmer 145cm

Všichni závodníci si za své výkony zaslouží poděkování. Děkuji také vedoucím výpravy p.uč. Jílkové a p.uč. Vaněčkovi

Josef Bican

n a h o r u

4.10. Příbramská házenkářská liga, 1. turnaj: Rožmitál pod Třemšínem

Co více říci? 3 prohry a poslední 4. místo

Výsledky:

Nečín : 5.ZŠ Příbram 4:12

Nečín : Kamýk 1:6

Nečín : Rožmitál 5:8

Střelci: Hájek 7, Růžička 2, Hloušek, Hnida, Petrák a Vacek 1, brankář Hron byl oporou!Omluvou může být neúčast střelce Krále a fakt, že pro mnohé to byl první turnaj v životě. Příští turnaj 2.12.v Příbrami, budeme určitě lepší!

Josef Bican

n a h o r u

 

 Svátky